reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

przespalam sie a tu tyle naskrobane ;-)
mnie tak plecy i jajnior boli ze musialam sie polozyc. Nie wiem co jest kurde. Te bole juz od jakiegos czasu a @ nie ma :-(
Malami kochana witamy na szczesciwym watku :-) Ile przed @ mialas takie bole? to sie wsciec idzie normalnie.
ilonka no jak mnie zasznuruja w tej sukni to brzucha niet plasko ale szeroko a nie wasko w tali :-( a ja bym chciala miec wasko co prawda wciecie mam ale no to nie to cop bym chciala :-(
zagubiona pewnie super uczucie uslyszec swojego maluszka :tak: ehhhhhhh kiedy mi to bedzie dane :-(

bobo mnie to tak ze 2 tygodnie pobolewało,a z tu nagle ide sikam w piatek wieczorem i jest minimalnie ale jest i nawet myslałam ze moze to wszystko i wiecej nie bedzie,ale w sobote sie rozkreciło na dobre i narazie jest do dzis!!! i juz nie moge sie doczekac kiedy obie pojdzie
 
reklama
Cześć dziewczynki:)

Karola jeżeli ma Cię to uspokoić, to idź na bete:) Po co masz się stresować:-)

Krak zapomniałam Cię wczoraj przywitać przez tego mojego doła, przepraszam i witam serdecznie :-)
 
Oj powiem wam ze wole jak jest co nadrabiac niz jak jest cisza....

Karla bardzo mi przykro myslalam ze cie ta @ ominie
Malami co do infekcji to raczej to wykluczam bo 2 tyg temu bylam na "warsztacie" u gina i wszystko bylo w jak najlepszym porzadku...a i sluz nie pachnie brzydko....coz zobaczymy ......fajnie ze macie juz zielone swiatelko:tak:
Karolekk to szalej kochana a owoce bedziesz zbierac za kilkanascie dni;-)
Axarai no to fajna data na testowanie mam nadzieje ze obalisz jej dlugoletnia historie :-D
Krak witaj i nie przejmuj sie waga;-)....ja zaczelam sie zdrowo odzywiac plus troche sportu bo uznalam ze za duzo waze i w trakcie caly czas kontynuowalismy staranka i takim sposobem schudlam prawie 12 kg...inna historia ze juz duza czesc nadrobilam. Wyniki mi sie poprawily a jak bym czekala z dieta az schudne to mogloby to bardzo dlugo trwac :eek:
Zzagubiona piekna mieliscie sale i tort tez mega ale fontanna wymiata:-D...ja bym od niej nie odchodzila



katyB z tą infekcja to jest tak ze dzis jej nie ma a jutro juz jest takie to dziadostwo,ale moze u Ciebie to co innego ;-)
 
Loreain ja wlasnie tez zwrocilam uwage ze razem zaczelysmy cykl ale w zyciu bym sie nie spodziewala ze bedziemy razem testowac bo moj ostatni cykl trwal 32 dni:szok: to ktory dzien wybieramy na testowanie.... ja chyba sie skusze tak z ciekawoci na 23.01 bo akurat wtedy wypada nasza 4 rocznica poznania i juz kupilam bielizne, moze jakas kolacyjka a potem kino albo kregle ze znajomymi i super by bylo zobaczyc 2 krechy a jak nie bedzie to sie nie zalamie, bedzie nastepny cykl.




Malami123 Kaso82 podajcie dane do tabelki bedzie nas wiecej:)
A ty krak86 witaj, wyrzuc te gumki i dzialaj razem z nami:tak:

scoti z tabelką to jeszcze nie za bardzo wiem o co chodzi,wiec pleas o podpowiedz to napewno ją zainstaluję :-)
 
małami do tabelki podajesz wiek, termin @ i który cykl się juz staracie- wtedy scotland uzupełni tabelkę i będzie latwiej i jaśniej... :)

no to może pójdę na tą betę ale dopiero w przyszlym tygodniu.
mąż dzisiaj poleciał do apteki kupić testy, bo mnie ciagle pyta czy oby na pewno, czy ja jestem przekonana, żeby nie było i może jeszcze trzeba się upewnić i sobie jeszcze raz siknąć? wariat kochany. no i kupił dzisiaj te testy, więc jutro znów muszę powtórzyć i troszkę się boję, że będzie ta beta spadać, ale luz.... nie panikuję, co ma być to i tak będzie ;)
 
witam,
o kurcze dominika myślałam, że już Cię nie zaleje :/ na prawdę szkoda...

mi dziś temp. spadła i też już lekkiego doła łapie, co prawda do @ jeszcze kilka dni ale na implantację to pewnie jeszcze za wcześnie??
Ktoś się zna??

karola to sikaj i nie panikuj a bete sobie i tak zrób jak tylko masz czas, będziesz mieć papierek na pamiątkę:-p
 
a ja bym se darowala karolinko wyrzucac pieniadze gdy masz piekne tlusciochy slonce zrobisz raz bete i bedzie swirowanie czy rosnie jestes w ciazy a za 2 tyg zobaczusz jak serduszko puka
 
dzien doby kobitki

tata jedzie w sobote wiec bedzie wiecej czasu
dzis tez z rana troche znalazlam go dla was

mam pytanie do was ma ktoras z was problemy z pajaczkami na nogach moja noga jest juz cala w pajaczkach i bardziej wyszedl mi zylak moze sda jakies dobre masci albo tabletki ktore moge teraz urzywac ?

milego dnia wszystkim
 
reklama
Do góry