reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

reklama
Karolinko no własnie takie te chłopy są, może myślą ze sobie to zmyślamy hihi !!!!!!!!!!!!!! ale Ja tez musiałam robić przy nim ostatni test, a cieszył sie chłopina przy tym no mówi do mnie tak " kochanie TY jesteś w ciązy " :szok: czubek !!!!!!!!!!!!!! hehe :-)
zagubiona no dobrze, ale ja tez coś kiedyś obiecałam i dotrzymam słowa:) hihi :) odwdzięczę sie :) :tak: :tak:
 
Hej dziewczyny :)

byla wczoraj "powazna rozmowa" i jest decyzja, ze zaczynamy staranka! bardzo sie ciesze, jakos lepiej sie czuje, juz w koncu podjelismy ta decyzje i nie musze myslec - moze tak, moze nie, dziekuje Wam wszytskim za wsparcie i mile slowa
w tym cyklu strzelamy jednak tylko raz - "na chlopca" i zobaczymy co z tego bedzie :)

czekam na pozytywny tescik owulacyjny i bedziemy sie przytulac 24h po nim :)

tak sobie myslalam, jakie to przyjemne uczucie, jak ktos Cie rozumie i wspomaga w dzialaniu, mowie oczywiscie o Waszej grupie, super, ze o kazdej porze dnia i nocy mozna liczyc na dobra rade i internetowego przytulanca :)

przesylam buziaczki i duzo pozytywnej energii na caly dzien :)
 
jakieś tajemnice :)
ale najważniejsze, żebyscie były zadowolone ;)

wczoraj wybieraliśmy buciczki najmniejsze z małych by rodzicom dać w prezencie takie ładne- adidaski i tenisóweczki. ja się upierałam przy beżowo brązowych i niebieskich, a mój mąż te drugie w różu i fiolecie, więc pytam dlaczego takie, a on- przeceiż to córusia będzie.
włożyliśmy więc te liliputki do koszyczka, a mąż pyta: ale ty na pewno w tej ciąży jesteś? żeby nie bylo...

no wariot jakiś!!!!
 
No to sie melduje...:tak:
Kurcze Ilonka zebym wiedziala wczesniej ze jest taki popyt na te tablety to bym nie wyrzucala........jak mi sie wszystko uregulowalo to poszly w kosz:szok:

Karolcia
wez tego swojego gagatka to lekarza bo ci do konca nie uwierzy:-D....no chyba ze zemdleje na porodowce:-D....to bedzie znaczylo ze dotarlo :tak:

Krak bardzo sie ciesze ze juz jestes pelna geba staraczka jak my i powodzenia na te jajka;-)

Zzagubiona odpocznij troszke to moze sie lepiej poczujesz....:tak:
 
Witajcie!
Ja jestem padnieta nie moglam usnac do 3 a jak juz sobie zasnelam to zaczeli sie wszyscy krecic i musialam wstac no wiec i na bete pojechalam teraz tylko czekanie na wynik i bedzie wiadomo co i jak i ile mi spadla od poniedzialku :-)
karolinka prosze mi tu nie swirowac i spokojnie znosic mi ta ciaze bez wymyslania :-)
krak ciesze sie ze sie zdecydowalicie i zycze owocnego strzalu :-)
 
wieie co dziewczyny a ja znam taki przypaek z innego forum moja kolezanka w 30 dc zrobila test ujemny w 33 dc zrobila bete ujemna w 36 dc byla u lekarza kazal jej brac luteine na wywolanie @ przez 6 dni brala i w 46 dc zrobia test ciazowy i byly 2 grube krechy a po 7 miesiacach urodzila synka:-D dokladnie w terminie
 
bobo- qrcze staram się. zawsze powtarzałam, że ja jak już będę w ciąży to nie będę panikować i będę super wyluzowaną mamuśką nie stresująca się itp. No i co??? kicha z tego wyszła... sram po gaciach jak głupia, chociaz się staram nie myśleć to jednak się boję i drżę o każdy kolejny dzień by Hubcik nigdzie się spieszyl i nie miał zamiaru zostawiac mamusi z płaczem ;)

krak- tutaj dostaniesz chusteczkę jak będziesz płakać, kopniaka w dupę jak będziesz panikować i słowo wsparcia jak będziesz miała gorszy dzień o dobrej radzie nie wspomnę.
i pamiętaj my tu wszystkie takie same świruski jesteśmy :)))
 
reklama
karol hehe o nic sie nie martw bedzie dobrze przeciez wszystkie trzymamy &&&&&&&&&&&,widze ze na wesoło od samego rana:-)
 
Do góry