reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

mamusia- kochana TY to rób test i to JUZ !!!!!! 5 dni po terminie to juz krechy bedą na maxa !!!!!!!!!!!!!!!! nie ma innej opcji przeciez !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie trzymaj nas w niepewności !!!!!!!!!!!
Ktoś miał dziś u Nas robić test ????????? bo mi coś kojarzy ze w czwartek ...... hmmmm...... chyba ze mi sie coś pomieszało
losiczka daj przepis zeby dziecko pokochało nocnik ....... mój nie chce i koniec, płacze nawet jak go sadzam, a to nie o to chodzi , bo siłą nic sie nie da, wiec czekam cierpiliwie az sam dojrzeje do tego, mam nadzieje ze szybko to nastąpi !!!!!!!!!!

lili no proszę juz jakiś krok jest , bo avater śliczny :D teraz popracuj nad suwaczkami :p
 
reklama
ilonko no ja to maj juz wprawe ha ha moj tez plakal plakal i sikal a potem sie cieszyl a jak zrobil kupke to potem uciekal do drugiego pokoju zszokowany co mu tam wyszlo:-)a teraz to powinien juz na ubikacje robic a tak pokochal nocnik ze nie moze sie odkeic od niego:-)dziewczynki mam pytanie co sadzicie o testach owulacyjnych? Slyszalyscie ze wykrywa wczesniej ciaze niz test ciazowy???
 
losiczka- ja uzywałam testów owu ale z allegro po 1zł, nie powiem wykrywały mi owulkę ale jakos mi potem cos nie pasowałam bo jak juz było po owulce to dopiero mi takie mega pozytywne wychodziły, wiec dałam sobie spokój z nimi, a to ze wykrywają wczesniej niz ciążowe to tez mi sie o uszy obiło......... ciekawe czy prawda ..........
 
No wlasnie mi tez wykryly po owulce nawet w dniu kiedy mialam niby miec owulacje bylam u ginekologa i potwierdzil ze juz po owulce a pytam i czytalam ze wykrywa ciaze ale kreska testowa musi byc taka sama ciemna albo ciemniejsza no i dzisiaj zrobilam test owulacyjny tak dla jaj ;-)i wyszly mi dwie grube kreski a testowa ciemniejsza traktuje to z przymruzeniem oka;-)nawet cisnienie mi nie podskoczylo bo dzisiaj 16dc a owulke mialam 11dc tak tylko wam pisze
 
Dziewczyny ja też juz nie mogę wytrzymać z ciekawości, tak to trochę przeciągam bo już tak miałam że mi się spóźniał. Byłam już cała w skowronkach, a gdy zrobiłam test okazało się że to fałszywy alarm. Straszne było to rozczarowanie. Ale Wy mnie zmotywowałyście, tak więc jutro kupie teścik i wszystko się wyjaśni;) Co do siusiania na nocnik, znajoma też próbowała wielu sposobów, były te wszystkie nocniki grające, świecące itd, jednak tego dziecko się przestraszyło i przez jakiś czas nawet w stronę nocnika nie patrzyło. Z czasem, gdy już bardziej dojrzała sama zaczęła robić siusiu na nocnik i wszyscy robili wielkie oczy, że się przełamała;)
 
ilona awatarek prostszy niż suwaczek:-) ale suwaczek tez mi kiedyś wyjdzie:-)

ja testów owulacyjnych nie używałam i nie wiem jak działają, ale na jakimś forum czytałam , że są dosyć dobre.ale o tym, żeby wykrywały ciąże wcześniej niż test ciążowy to pierwsze słysze:-)

mamusia-kasia rób teścik :-) trzymamy kciuki za Ciebie!!!!!

Losiczka a Ty kiedy testujesz???
 
mamusia to czekamy na dobre wieści, no czas najwyzszy aby była juz u nas jedna fasolka aby nam fluidki słać :)
lili aby te testy uzywać to chyba najlepiej jest wtedy kiedy nie czuje sie ze ma sie owulkę, jak sie nie prowadzi wykresu temp itd, bo ja przed poronieniem nie czułam NIGDY ze mam owulkę a po poronieniach czuję i to chyba aż za bardzo, np w poprzednim cyklu bardzo mnie prawy jajnik bolał , noga cała az drętwiała, a w tym cyklu jajnik pobolewa i podbrzusze juz od 6 dnia cyklu i to codziennie wiec jak wypadnie owulka to napewno tego nie przeoczę wiec testy mi juz nie są potrzebne, ale no jak dla mnie to dziwne ze wykryły mi owulkę jak było juz dawno po niej, a jak robiłam własnie w te dni kiedy ona wypadła to kreseczka była jasna od kontrolnej a powinna byc przeciez taka sama albo i ciemniejsza !!!!!!!!!!!!!
 
reklama
mamusia kasia kurczety teściora rób a nie czekaj tutaj az uschniemy z ciekawości!!!!
a ja brokułka sobie zrobiłam i filecika;-)
a mały moj o 14 przeciwgorączkowy syropek dostał i troche mu lepiej rano tez mu dawałam bo taki bidulka był;-(
losiczka a ile miały jak oduczałaś? moj ma 16 miesiecy i nie wiem kiedy sie zabrac troche sie mi wczas wydaje...narazie jak wydobrzeje oducze go smoczka bo taki duży chłopak a cumla nosi....
lili nie tylko tobie sie dłuży mi tamten cykl to sie ciągnął jakby z rok trwal!!!tak te dni pomału upływały!!!
ten tez nie lepszy jest dopiero dziś 10dc wiec do testowania ho ho ho
 
Do góry