reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zaczynam starania...

Alez prosze narazie tescik a wizytka chm juz sie nie moge doczekac...
obraz009kv3.jpg
 
reklama
No i oczywiscie fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
witam

moze to zabrzmiec dziwnie,ale razem z mezem chcemy miec rybke,sami jestesmy rybkami, 13 i 18 marzec i myslimy ze do kompletu cudownie byłoby mieć swoją małą kochaną rybkę:)...i tu pojawiają się schody,biore tabletki, w tej chwili opakowanie skonczy mi sie 25 kwietnia, czyli od 26 kwietnia do 2 maja mam tydzien krwawienia.Tu pojawiają się moje pytania, kiedy odstawić tabletki? kiedy mam szansę zajść w ciązę?dodam że nigdy nie paliłam, alkohol w moim rozumieniu mógłby nie istnieć, z używek to uwielbiam zaparzaną herbatkę;)
 
Witaj:-)tak sierpień najlepiej zajść co wtedy byś urodziła kwiecień-maj:tak:no ale też nie jest powiedziane czy wogołe odrazu uda ci się zajść co może tak lepiej starać się już od czerwca-lipca co:tak:bo wiesz ogólnie jest ciężo ustalić date bo też wogóle ciężko urodzić na ustalony termin 5%kobiet rodzi w ustalonym zazwyczaj jest albo o 2 tyg za szybko lub o 2 tyg.spóżnienia no jeśli udałoby ci sie też w tym sierpniu zajść w ciąże:tak:zycze powodzenia;-)
 
Witaj:-)tak sierpień najlepiej zajść co wtedy byś urodziła kwiecień-maj:tak:no ale też nie jest powiedziane czy wogołe odrazu uda ci się zajść co może tak lepiej starać się już od czerwca-lipca co:tak:bo wiesz ogólnie jest ciężo ustalić date bo też wogóle ciężko urodzić na ustalony termin 5%kobiet rodzi w ustalonym zazwyczaj jest albo o 2 tyg za szybko lub o 2 tyg.spóżnienia no jeśli udałoby ci sie też w tym sierpniu zajść w ciąże:tak:zycze powodzenia;-)


ale rybki to marzec,czyli według obliczen powinnam zacząc terac pod koniec maja i czerwca:)...dlatego nie wiem co z tabletkami i kiedy powinnam po okresie zaczac,ja jestem zupełnie ciemna jezeli chodzi o cykl i przyznaje sie do tego bez bicia:)
 
reklama
A no tak przeprasz dopiero teraz sie tak skapowałam no to kochana tak jeśli masz regularny cykl to tak po @ zacząć tak 3 dni po i tak przez tydzień:-)ogólnie owulka jest 14 dnia liczac od pierwszego dnia @:tak:a żeby tak na marca to czerwiec-lipiec:tak:
 
Do góry