reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zaczynam starania...

reklama
Witam my tez sie staramy do marca lae i w tedy okazało sie ze mam pcos jak narazie nic ale mam nadzieje ze juz w tym miesiacu sie nie pojawi @ i te zastrzyki z pregnylu nie beda robione na marne choc troche sie martwie bo od dwuch dni boli mnie podbrzusze a nigdy nie bolał nawet przed @ ta wstretna małpa :)
 
Witam moze mi pomozecie bo juz nie wiem co mam myslec im wiecej czytam tym bardziej jestem głupia
bo pcos stwierdzono mi na podstaiw badania usg zwykłego i badan krwi estradiolu w surowicy miałam 61,7 pg/ml i prolaktyna 28,0 ng/ml oraz testosteron tez w surowicy 85,2 ng/ml po tych badaniach przepisano mi bromergon i metformax 500 brałam je od marca do połowy lipca kazał mi je odstawic i przepisał clostilbeget od 5-9 dnia cyklu a w dniach 13-15-17 zastrzyki pregnyl sama sobie wyznaczyłam wizyte na 17/08 bo nic wiecej mi nie powiedział kazał tylko zrobic jescze raz prolaktyne która 27/07/07 była w wysokosci 14,0 ng/ml. @ odstałam 31/07 br i dzis mam wziac drugi zastrzyk ale nikt mnie nie kontroluje wiec juz teraz dopiero sie zaczynam martwic :-(
 
:) ja 19 września skończyłam brać Yasminelle-brałam od marca, i 21.09 dostałam @, natomiast teraz czekam z ubłaganiem na fasolkę :) bolą mnie piersi i mam powiększone, ale... nie napalam się jak będzie to super a jak nie-staramy sie dalej! :)
gusia 80 nie przejmuj sie i głowa do góry! u mnie tez było podejrzenie pcos, ale postanowiłam się nie przejmować i to naprawdę pomaga!!!!
 
reklama
czesc ...ja i moj mąż od 4miesiecy staramy sie o baby i jak na razie cisza...nie wiem czy nie wpłyneła na to ostatnia wizyta u pana G. powiedzial mi ,ze mam pęcherzyki na jajnikach i troszeczke zaczełam sie blokowaćććć...
 
Do góry