reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zachciewajki :)

Ja ostatnio zakochałam się w mega-szybkiej i prostej potrawie. Na zrobienie obiadu potrzebuje tyle czasu, co na ugotowanie makaronu:
W jednym garze wstawiam penne,
a na patelni podsmażam szybko pokrojoną w paski cukinię z pomidorkami koktajlowymi. Troszkę soli i pieprzu, ewentualnie curry, plus ser pleśniowy typu Lazur. A potem wszystko trzeba wymieszać i gotowe :-)
 
reklama
Elena - niektore plesniowe sa z mleka pasteryzowanego i te mozna jesc :)

ja dzis zrobilam zeberka slodko-pikatne- w koncu z przyjemnoscia zjadlam miesko!
 
gotowce albo w jakiejs pierogarni... ja dzisiaj kopytek pojadłam a na kolacje pomidorki z cebulką i śmietaną... mniam... ledwie siedze tyle zjadłam;)
 
reklama
Jabłka niekoniecznie, ale czerwone winogrona i pomarańcze "zużywam" w ilościach hurtowych. Mmm... W ogóle mam wrażenie, że odkąd nie pracuję mój żołądek się rozciągnął. Szczęśliwie ja to widzę, ale Pani Waga jeszcze nie.
 
Do góry