reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zachciewajki :)

reklama
małpy z Was hehehe:) ja tu pół dnia zupę meksykańską gotowałam, żeby potem przeczytać ten wątek i zamienić zupową zachciankę, na jabłkową???? oooo nie a ja ich nawet w domu nie mam...... soczyste..... słodziutkie.... grrrrrr
 
ewwe wrzuć przepis na zupę meksico city na wątek kulinarny. Może się poprzestawiamy. ;-) To pewnie jakaś pikantna zupa. Aż bym spróbowała.
 
To i ja dołączam do jabłkożerców;-) A wcześniej jakoś nie należały do moich ulubionych owoców - lubiłam tylko papierówki. A w tym roku coś kiepsko było z nimi, zresztą w ogóle słabe te owoce i drogie:szok: Chciałam trochę zamrozic różnych, ale udało mi się tylko z truskawkami, więc ograniczę się do ciast takowych- zimą to i tak rarytas :tak: A garstka malin - zamrożona na gorsze czasy- już została pożarta podczas ostatniej choroby:dry:
Idę po jabłko:-)
 
Czekolada/....Duuuużo czekolady....Podejrzewam brak magnezu pomimo suplementacji bo mnie łydki bolą...Znalazłam sklep gdzie Michałki sa po 15 zł kg...I on znajduje sie na trasie moja Mama terapia....Och juz mi ślinka cieknie....I mnie prześladuje fasolka po bretońsku, chyba w weekend wymodze jak mi nie przejdzie...
 
reklama
ja ostatnio często piję czekoladę na gorąco, z mlekiem oczywiście, nie z wodą
niestety przestałam ćwiczyć po tych słodkościach...
 
Do góry