reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zachciewajki :)

reklama
Ale sobie zachcianke zrobilam. :-) Mialam ochote na chińszczyzne, ale leje i zimno. Wiec sobie zrobilam pyszny ryz po chinsku! Ostatnio jakos ciagle za mna takie cos chodzi... Podam linka do przepisu na watku kulinarnym jakbyscie mialy takze takie smaki.
 
ja tez mialam ograniczyc slodycze i skonczylo sie ze i tak codziennie bedac w sklepie batonika MArsa kupuje...:( ale zaczynam sie chyab nim przejadac wiec jest dobrze.
A ja teraz to pijam herbatki z pigwą:)
 
Mnie od czasu powrotu cukru do łask:-D, przestało męczyć na słodycze. Od roku Nie używałam cukru do kawy czy herbaty. Teraz ze cztery łyżeczki:tak: wyjdzie w ciągu dnia i to najwidoczniej wystarcza mojemu organizmowi.:-)
 
ja juz faze slodyczowa mam za soba, nawet cukru nie uzywam do herbaty. ciagle jednak mam ochote na jablka za ktorymi przed ciaza nie bardzo przepadalam i na sliwki. mleko to juz norma jakos tak od 3 miesiaca
 
reklama
Do góry