reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zachciewajki :)

reklama
U mnie położna też mówiła, że to co jemy nie ma nic wspólnego z kolkami i jak dziecko ma je mieć to dostanie nie ważne jak bardzo restrykcyjna jest nasza dieta. Ale fakt faktem, że jak jakieś jedzenie powoduje u nas wzdęcie i ból brzucha to u maleństwa też może, tylko, że temu można zaradzić tak jak u nas - masażem, ciepłym kompresikiem itp.
Ja jeśli chodzi o wigilijne potrawy to mam zamiar jeść, najwyżej Staś dostanie wtedy mleczko odciągnięte wcześniej przy Wigilii i tak nie będę cycka wyciągała :-)
Kasia dzieki za pomysla na odciagniecie mleka przed wigilja...no po cos ten laktator przeciez kupilam :D

Ja prawie codziennie jem pomarancze, kiwi lub ananasy i bede dalej jadla, no chyba ze sie okaze ze moja mala tego nie toleruje. A jak to jest z mlekiem, bo slyszalam, ze dziecko moze dostac skazy bialkowej???
 
Ja jutro serwuję obiad na słodko-makaron z twarogiem,cukrem i cynamonem :p
Zauważyłam u siebie dopiero od jakiegoś miesiąca,że mam tzw "zachcianki"...od początku ciąży nic takiego nie miałam jak teraz ,ciągle "coś" wymyślam...Miejmy nadzieję,że po porodzie to minie i będę mogła spokojnie walczyć z kg ;)
 
Rany jak ja bym takie ruskie z patelni zjadła ... ale niestety nie przy mojej diecie ...

Mama2010 - ze skazą białkową jest jak ze wszystkimi alergiami, jeżeli się pojawi to trzeba odstawić nabiał na jakiś czas a potem co kilka tygodni robić w uzgodnieniu z pediatrą próby czy przechodzi, trzeba też wtedy stosować specjalne mleko modyfikowane jeśli karmi się butlą ... ja się właśnie tego boję bo sama miałam i przeszło mi dopiero jakoś przed drugimi urodzinami ...
 
Kasia_B a ja spokojnie 6-8 ruskich mogę zjeść i po godzinie cukier 107 :)
I wczoraj zjadłam 2 kawałki szarlotki i cukier po nich miałam 117 więc też ok.
 
Amerie - a ja po 5 z kapustą i grzybami, czyli "bezpieczniejszymi" niż ruskie miałam 130 więc nie będę ryzykowała ... może były tam jakieś dodatkowe czynniki, które wpłynęły na wynik ale nie będę sprawdzała :-)
Szarlotkę też jadłam i było ok, ale z takich rzeczy najbardziej służy mi sernik, w ogóle mi cukier po nim nie skacze.
 
A u mnie wczoraj też spagetti było. Na pierogi też mam ochotę, pewnie w przyszłym tygodniu zrobię więcej i zamrożę żeby potem było co jeść. Chyba pierogi ruskie przy karmieniu piersią nie zaszkodzą?? Co najwyżej można do farszu cebulki nie dawać.
Piekłam też ostatnio takie bułeczki z kapustą kiszoną:-)
 
reklama
Do góry