reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zachcianki

reklama
Jak mi dzisiaj obiadek zasmakowal ::) .. moglabym zjesc jeszcze ze dwie porcje ;D

Katka mizeria u mnie tez na pierwszym miejscu, jesli chodzi o dodatki do obiadku :) ... i jeszcze kapustka zasmazana ;)

Ogolnie to przepadam teraz za zwykla herbatka poslodzona(ja ogolnie nigdy cukru do herbat czy kawy nie uzywalam ::) ) ... slodyczy juz coraz mnie ... ostatnio sledzia nawet zjadlam , ale jakos nie ciagnie mnie do nich ... pomidorki ... mniami .... arbuzy i brzoskwinie :)
 
ale mnie wzielo dzisiaj na kalarepke,wlasnie ja chrupie :p

a na obiadek robie knedle z truskawkami,ogolnie nie lubie knedli,ale tak sie usmiechaly do mnie ze zdjecia w ksiazce kucharskiej,ze musze je zjesc.

Czy Wy tez przegladacie teraz czesciej takie ksiazki?Bo ja tak.
 
A ja sie dorwalam do ogrodka, mam w nim poziomki, sa wspaniale i wsio dla mnie, bo mojemu sa zamalutkie na radosc ;)
A na podwieczorek galaretka z brzoskwiniamii bita smietana ;D
 
Dzisiaj zachcialo mi sie zaupy jarzynowej,na obiad wchlonelam 2 talerze ::), a potem tylko knedle z truskawkami ::).

A powiedzcie mi czy Wy wiecej jecie?Bo ja zawsze jadlam malo,ale czesto,no moze poza sniadaniem,bo ten posilek lubie obfity.Musze stwierdzic,ze poza pojedynczymi wypadkami,gdy na cos mnie straszliwie najdzie,jem caly czas tak samo_Ostatnio coraz czesciej rezygnuje z kolacji.
 
reklama
Ja w ciąży ogólnie to straciłam apetyt niekiedy wręcz się zmuszam żeby coś wszamać :laugh:
jedyne co mi wchodzi bez problemów to owoce i ziemniaczki z koperkiem i kefirkiem
 
Do góry