reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zachcianki

ja zawsze jadłam dużo i teraz nie robie wyjątków :)
ostatnio podczas zakupów jak zobaczyłam nutelle to myślałam, że nie doniosę jej już do domu ;D - chyba mi magnezu brakuje.. ::)
 
reklama
Jeśli chodzi u mnie o zachcianki to ....baradzo ale to bardzo bardzo mam ochote na coca-cole....najlepiej zimną....jak mnie czasem najdzie to jak jakas narkomanka zrobie wszystko by sie jej napić....fakt ze potem mam zgage i wyrzuty sumienia czy nie zaszkodzilo dziecku......jest to jednak "coś" na czym nie potrafię zapanowac......normalnie nałóg jakiś czy co:-)
 
Moj mezus zakupil dzisiaj dla mnie truskaweczek :) ... czekoladek... ciasteczek ... serkow ;D  ... kochany jest , rozpieszcza mnie ;)

A ogladając M jak Milosc zachcialo mi sie kanapek z zoltym serem i pomidorkiem ... na samym poczatku Marek takie jadl ;D ;D ;D .. ide zrobic w takim razie kolacyjke ;)
 
hehe, to widzę, że nie tylko ja śledzę losy Mostowiaków :) choć muszę przyznać, że ostatnio się opuściłam :) a co do kanapek z żółtym serkiem, to też się zajadam :)
 
Aga to jest serial na ktory co tydzien czekam ;D ... a teraz na wakacje kurde przerywają ::) .. a juz cos sie dziac znowu zaczelo ;D
 
MoniQa, a może weźmiemy ich sposobem... napiszemy prośbę, żeby nie przerywali emisji na wakacje i podpiszemy się ciężarówki ;D może wpadną na to, że kobietom w ciąży się nie odmawia, bo jak to mówią myszy ich zjedzą :D i się przestraszą i nie przerwą ??? :D
 
Agazet to jest bardzo dobry pomysl :D ... petycja jak malowana bedzie ... w razie czego puscimy jeszcze wobiekt, moze znajda sie jeszcze jakies inne ciezarowki zamilowane w serialu ;D .. a w grupie razniej ;)
 
A moja zachianka wczoraj to wielkie galy jakie wytrzeszczylam gdy zobaczylam w polskim sklepie serek Almette z chrzanem. Slinka od razu mi poszla i kupilam(normalnie takich cacek nie maja tutaj). Jak tylko dojechalam do domu to kanapeczki poszly z serkiem. Moj stwierdzil ze to smierdzi a mnie ogromnie smakowalo ;D
 
Dziewczyny nakrzyczcie na mnie, gdyz chodzi mi po glowie przepis na tiramisu. Uwielbiam go tak bardzo ze hohoh, a tam sa surowe jajka. Zastanawiam sie jak zrobie bez alkoholu to juz lepiej dla dzidzi ale co z jajkami? Myslicie ze raz w te 9 miesiecy mozna sobie pozwolic na cosik takiego. Ja robie wedlug przepisu ze strony kuchnia.o2.pl i juz mi cieknie slinka na mysl tej slodkosci ::) Robic nie robic :-[
 
reklama
Paulinko mysle ze nie zaszkodzi :) ... ja ostatnie 2 tyg. jadlam majonez bez przerwy .. a to tez z jaj surowych ;) ... smacznego !! :D
 
Do góry