reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zachcianki

Paulinko moze u Ciebie tez maly lobuz sie chowa?? Ja jem slodycze garsciami , Ty rowniez ;) ...

Loja chetnie bym pojadla truskawek, ale u Nas jeszcze nie spotkalam :( ... jedynie zamrozone, ale to nie to samo ::) ;)

U mnie teraz nastala era Nutelli ;D

 
reklama
Ja juz kupiłam raz truskawki i sie bardzo rozczarowalam, były mimo ze czerwone to raczej kwaśne :( W sumie słonka nie było i nie mialy jak sobie porządnie dojrzeć, więc co tu się dziwić.
 
Ojoj dziewczeta co to sie teraz u mnie w domu dzieje ... szal truskawkowy ;D

Na sniadanie - bulka z truskawkami
Do obiadu - koktajl truskawkowy badz kompot truskawkowy
Na podwieczorek - legumina z truskawkami , truskawki ze smietana lub same truskawki
Kolacja bulka z truskawka

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

W miedzy czasie zagryzanie truskawek i arbuza ;D

Wczoraj dorwalam sie do truskawek, zakupilam 2 kg i uwazam ze to i tak za malo .. pochlaniam je z predkoscia swiatla ;D ;)
 
Ja chyba też dziś pójdę po truskaweczki, aczkolwiek obawiam się czy w związku z brakiem słonka będa słodkie? ::) Nic najwyżej dodam dużo cukru którego w mojej krwi ciągle za mało i jogurciku naturalnego :p ;D
 
Nadia  ja tez sie zastanawialam czy bede slodkie, dlatego koniecznie musialam sprobowac na miejscu ... sa pyszne... slodziutkie i soczyste .. mniami ... palce lizac ::) :)
 
Właśnie pochłaniam arbuza, a w kolejce czekają truskawki i czereśnie. Do zrobienia czeka cała zielenina do tzw. chłodnika (nie miałam go w planie ale jak zobaczyłam buraczki młode to nie miałam wyjścia, musiałam kupić ;D ;D ;D ;D
 
ja dzis kupilam 2 kg :D juz powoli tanieja na szcezscie - dzis u nas byly po 4 zl za kg. troche za malo slodkie, ale trudno sie skrzyc, jesli sloneczka wogole nie ma ...

a poza tym to ja ostanio mam rzut na slodycze. szczegolnie lody :D kupilam w niedziele litr i juz zostala tylko polowa ...
 
Widze ze truskawki zawladnely Nami ;D ;D .. ja wlasnie lece pichcic legumine ;) .. tym razem przepis babcino- mamusiowy ;D ;)
 
Gufi ale masz super u mnie cały czas oscylują w granicach 10 -12 zł za kg a apetycik jest u mnie spory codziennie muszę cosik zjeść ;D
 
reklama
Do góry