reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zachcianki?:):):):):)-Wszystko o jedzonku:)

Mnie w sobote naszlo na galaretke..i zrobilam sobie agrestowa z rodzynkami i wielkimi truskawkami...ale dobre wyszly...:))))))
i zupke z cukini jadlam jeszcze wg przepisu Nigelli...akurat ogladalismy jej program jak ja robila i ochoty nam taka zrobila ze zaraz maz poszedl na zakupy skladnikow i o 15 juz wcinalismy zupke.... ;D ;D ;D ;D

jaka cisza na forum.... :( :( :(
 
reklama
A ja dzisiaj TRUSKAWKI TRUSKAWKI I JESZCZE RAZ TRUSKAWKI!!!!!!!!!!!!!!!ze śmietaną i koktajl!!!!!!!pychotka!!!Wczoraj miałam ochotę na LODY!!!
 
no ale wiesz ell - Ty juz masz swoje słodkie maleństwo przy sobie a my musimy jakoś sobie to oczekiwanie umilać, także wybacz, ale ja równiez dzisiaj truskawki, truskawki, truskawki!!!!!
 
Mamusie a moze zalozycie watek o waszych dietach ? Mowie powaznie , wiemy ze trzeba zrezygnowac z wielu przyjemnosci po porodzie i jestem ciekawa co jecie zeby dziecku oszczedzic kolki ?
 
mimo, iz okres ciazy za nami..ja wciaz mam zachcianki ;D :laugh: :D..np. dzis na rybke smazona z ryzem i suróweczka!!!!!!!!!!mnim ...sniła mi sie dosłownie:)
 
ja tez miewam zachcianki, ostatnio pogoniło mnie za lodami włoskimi, poł miasta przeszłam z mała zeby je znależć, a na dodatek moje malenstwo mialo przeze mnie koleczkę grrr- ale jak zachcianka to zachcianka, a teraz marzy mi się czekolada mleczna najlepiej jakaś niemiecka
 
reklama
Ania76 pisze:
nie mowcie o lodach..buuu ja uwielbiam a prez to podejrzenie skazy niemoge jesc...buuu
Łączę się Aniu z Tobą w bólu!!! Tak zwłaszcza na urlopie lody włoskie za mną chodziły...próbowałam parę razy wodnych ale nie smakują mi. No i za czekoladą też zaczynam tęsknić a też jest na mojej zakazanej liście bo silnie alergenna a Karolek miał jakąś wysypkę i mam na razie nie ryzykować...
 
Do góry