reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zachcianki?:):):):):)-Wszystko o jedzonku:)

ja dzisiaj na obiadek upichcę spaghetti- wczoraj przygotowałam mięsko, a po pracy tylkko zostanie sosik i makaron:))) i będzie pyszne amciu....... a na jutro będę przygotowywać kurczaka - jakoś ostatnio mam większą ochotę do gotowania:))) chyba ktoś lubi sobie dobrze pojeść- ale przyszły tatuś dzięki temu też szczęśliwszy:))
 
reklama
Juz przeszła mi ochota na flaczki..(chyba ::)..zjadłam wlasnie pół słoiczka buraczków czerwonych mniam!
 
Ja też mam dziś spagetti - sosik pomidorowy z kotlecikami już gotowy i góra surówki z czerwonej kapusty a jak mężuś przyjdzie (niestety dopiero o 17) ugotuję makaronik. Ja się na razie dożywiam danonkami - 2 naraz bo jednego pewnie bym nie poczuła ;) No i jeszcze zupa ogórkowa na mnie czeka...
W sumie musze przyznać że mój Karolek nie ma jakichś zachcianek specjalnych i nie ganiamy taty do sklepu. Na początku co prawda była ciągła ochota na ogórki kiszone i kapustę a teraz to raczej rzadko mi się jakaś zachcianka pojawi - chociaż w poniedziałek wieczorem przy -20 stopniach mąż leciał do sklepu po jabłka bo się skończyły a mi się tak chciało :D ale to są wyjątki....
 
a ja wlasnie zjadlam salatke owocowa:banan, jablko, kiwi i wypilam dwie szklanki wlasnorecznie zrobionego soku marchewkowego:))
yumyyyy!!
A na obiadek pampuchy z sosem truskawkowym - oj jak juz od dawna za mna chodzily.
 
A ja co przeczytam to oczywiście od razu chodzi mi po głowie..... szkoda tylko że nie mam jak Alf 7 żołądków.

A tak przy okazji to może znacie przepis na zupe rybną ????? bo uwielbiam a nie umiem zrobić
i jeszcze mam ochotke na strogonowa i zupke gulaszową
 
Ja dzisiaj na obiadek będę lepić leniwe ;) ;) ;)
Tak mnie jakos naszło. Mam nadzieję ze do czasu ich ulepienia będę nadal miała na nie ochotę ;) ;) ;)
 
reklama
U mnie to jakos różnie,na początku potrafiłam zjeść kilogram kapusty kiszonej....z cukrem i oliwą.Do tego super kwaśna ogórkowa.A teraz to wolę słodkie dania typu naleśniki,bułeczki maślane i kanapeczki z białym serem i powidłami. Pycha!
 
Do góry