reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zachcianki jedzeniowe

JustMe mnie też wszscy pytają o zachcianki a ja takowych nie mam- jem wszystko co popadnie :-D prócz mięsa :-p
 
reklama
dokładnie! standardowe pytanie!
Słuchajcie, może te zachcianki były tylko za ciężkich czasów jak nic nie było w sklepach ;-);-)

Ja miałam do 3 m-ca na fetę i pesto. Teraz jem wszystko i nie ma produktu do którego by mnie mega ciągnęło...
 
Ja miałam do 3 m-ca na fetę i pesto. Teraz jem wszystko i nie ma produktu do którego by mnie mega ciągnęło...

Moim pierwszym objawem ciążowym - jak jeszcze nie wiedziałam że jestem - było to że odrzuciło mnie od pesto które wcześniej uwielbiałam :tak: Mój małż jak chciał sobie zjeśc makaron z pesto to musiał wychodzić do drugiego pokoju - przez 3 miesiące tak miałam - zapach wywoływał torsje
 
Ja ostatnio mam faze na chinszczyzne (ale taką domową)

Kupuje piers z kurczaka, lub cieniutką wołowinkę... do tego paczkę mrozonych chinskich mieszanek z warzyw, troche sosu sojowego, sezamu - zageszczam sos skrobią kukurydziana lub kupuje gotowe teriaki, troche ryzu i jem od switu do nocy... :)
 
Aga to upodobanie kulinarne mamy takie same, na początku ciąży nie mogłam patrzeć na słodycze a teraz je uwielbiam... właśnie tężeje truskawkowa galaretka- będzie na deserek z bita śmietana i owocami:-)
swoją drogą to ciekawe jak to się ma do płci dziecka......
 
Nektar pomarańczowy, bez niego nie ma mowy przetrwać doby.
Smażone - cokolwiek. Najlepiej mięso, jakieś kotlety, steki itp. Potrafię smażyć nawet wędliny, albo robić zapiekanki w mikrofali: kilka kanapek z wędliną, na wierzch ser śmierdziel Camembert i na minutkę do mikro. Czizas, nie mogę się oprzeć.
Słodkości, jakieś serniczki, słodkie bułeczki, francuskie cudeńka, pączki...

Mniam, aż mi slinka pociekła. Dobrze, że pod ręką mam Kinder Schoko Bons hihi
 
Aga to upodobanie kulinarne mamy takie same, na początku ciąży nie mogłam patrzeć na słodycze a teraz je uwielbiam... właśnie tężeje truskawkowa galaretka- będzie na deserek z bita śmietana i owocami:-)
swoją drogą to ciekawe jak to się ma do płci dziecka......
to moze u Ciebie też będzie chłopak :-) choć powiem ci szczerze, ze nie wierze w te rzeczy..
 
U mnie dziewczyny na początku królowały śledzie,ogórki kiszone i nabiał.A teraz to frytki i slodycze to tragedia bo mnie tak ciągnie ze cholera.Musze trochę przystopować bo się roztyje a po drugie zęby mi wylecą:-D
To u mnie na dziewczynę się sprawdziły slodycze i drugi zabobon urodę mi zabiera bo ciągle mi pryszcze wychodzą na twarzy
 
reklama
U mnie dziewczyny na początku królowały śledzie,ogórki kiszone i nabiał.A teraz to frytki i slodycze to tragedia bo mnie tak ciągnie ze cholera.Musze trochę przystopować bo się roztyje a po drugie zęby mi wylecą:-D
To u mnie na dziewczynę się sprawdziły slodycze i drugi zabobon urodę mi zabiera bo ciągle mi pryszcze wychodzą na twarzy

a u mnie żadnych zachcianek, tylko czasem dziwne mixy:tak: a że wszyscy mówili ze ciaza mi słuzy myslalam ze bedzie chlopak;-)
 
Do góry