reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zachcianki jedzeniowe

ja codziennie do śniadania piję ciepłe mleko, bo kakao dla mnie za słodkie, a takie zwykłe to nie dobre :-p

obstawiam ze mleko moze sie przyczyniac do Twoich problemow z zaparciami. nasze organizmy bardzo sie teraz zmienily a wiekszosc doroslych ludzi ma problem z trawieniem laktozy. sprobuj moze pic mleko o obnizonej zawartosci laktozy i zobacz jakie beda efekty, moze to cos da. to mleko mozna kupic glownie w marketach wiec zaopatrz sie przy okazji w zgrzewke. w smaku jest fajniejsze od zwyklego bo slodsze i ma ciemniejszy kolor.
 

Załączniki

  • milakt.jpg
    milakt.jpg
    27 KB · Wyświetleń: 16
reklama
Nie wiem, czy jadłyście, ale wczoraj kupiłam sobie lody Algidy Tiramisu. O Boże!!!!!!!!!:yes::yes::yes::yes::yes::tak::tak:
Uwielbiam je, nie jadłam dotąd lepszych. Właśnie je wcinam:-D:-D:-D
 
obstawiam ze mleko moze sie przyczyniac do Twoich problemow z zaparciami. nasze organizmy bardzo sie teraz zmienily a wiekszosc doroslych ludzi ma problem z trawieniem laktozy. sprobuj moze pic mleko o obnizonej zawartosci laktozy i zobacz jakie beda efekty, moze to cos da. to mleko mozna kupic glownie w marketach wiec zaopatrz sie przy okazji w zgrzewke. w smaku jest fajniejsze od zwyklego bo slodsze i ma ciemniejszy kolor.
kurcze nie widziałam u mnie takiego mleka :zawstydzona/y:
ja piję łaciate 3,2
a ostatnio chyba z biedronki jakieś było nawet.
muszę poszukać takiego o jakim piszesz :-)
ale dziś się wypróżniłam w końcu:tak:
 
My wczoraj mieli ochote na kebab... i my kupili zjedli i jak sobie przypomne to chyba dzisaj znowu bedzie kebab jej palce lizac:-):-):-):-):-)
 
A ja dziewczyny teraz mam ssanie na słodycze,tylko bym je jadła.A później kilogramy pójdą do przodu.No i tez mi się zachciało sałatki gyros wczoraj zjadłam pól michy ale pycha:tak:
 
Też mam parcie na słodkie, a ja słodyczy nigdy.....
Ostatnio zjadłam do południa 2 Basie, takie ciastka tortowe. Zamiast sobie zostawić 1 na później, to chodziłam pół dnia nadąsana bo nie było już nic słodkiego.
No ochoty sobie tylko narobiłam, yhhh a wszędzie inwentaryzacje.....
 
a to fakt ze to co odrzucalo na poczatku ciazy teraz juz mozna przelknac. ja tak mialam z papryka, rowniez z czosnkiem i przede wszystkim z moja ukochana czarna herbata. ale do dzis mam wstret do bananow bo za duzo ich jadlam wtedy kiedy nic innego mi nie podchodzilo i chyba sie przejadlam ;)
 
reklama
Ja za słodyczami jakoś nei szaleję...raz na jakiś czas coś tam złapię w biegu...ale bułeczki słodkie minimum dwie dziennie na śniadanie muszą być :tak: A jak będą trzy to tez się nie pogniewam :zawstydzona/y:
 
Do góry