reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zachcianki jedzeniowe

dziewczyny zjadłam dzisiaj juz 4 banany i dobrze że nie mam więcej bo ochotę mam nadal:happy:
ale soczek bananowy stoi więc chyba tak się zaspokoję:tak:
 
reklama
Ja to banana codziennie wcinam. Dlatego, że Jagna je lubi i ja razem z nią pogryzam. Banany są zdrowe, bo przyczyniają się do namnażania dobrych bakterii w brzuszku.
 
U mnie niestety dieta ograniczona!!!!!!!!!:-(
Cytrusów,czekolady,frytek ani żadnych kremów nie mogę zjeść,chociaż jak widze mandarynki grejfruty czy pomarańcze to aż mnie skręca taką ma na nie ochotę!!!!
Jeśli chodzi o frytki to juz mi przeszło ale na początku było strasznie, do tego stopnia że kupowała mrożone i piekłam w piekarniku ale to nie to samo!!!!
........tak więc zostają mi jedynie banany i kiwi które jem kilka 2-3 dziennie a i jeszcze wymyśliłam sobie gotowane gruszki są pyszne a i pieczone jabłka-bo surowych niestety nie mogę!!!!!!!!!!!
 
reklama
Dziewczyny, narobiłyście mi takiego smaka makowcami, że dzisiaj na rynku kupiłam sobie kilogram tego ciacha. I właśnie wcinam. Któraś z Was ostatnio jadła też krówki i też sobie kupiłam, ha!!:tak::-D
 
Do góry