reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

reklama
Hej Dziewczyny!!!:-)
Co słychać po świętach u Was?? U nas poza tym spokojniutko..jesteśmy przejedzeni po świętach!!Ech, za szybko minęły..:-:)-:)wściekła/y:
Niby Seba miała w piątek urlop i zebrało się 4 dni wolnego, ale śmignęło to, ani się obejrzeliśmy..
W niedzielę tuczyła nas mama Seby, a w poniedziałek moja..:tak:Najbardziej rozwaliła mnie moja mama, jak po obiedzie (6kg indyk) zapytała,czy na pewno pojedliśmy:-D:-D
Mała miała bogatego "zajączka", dostała troszkę ciuszków,lalę (lala się śmiała, ale
potem się zepsuła:baffled:) no i kasę - mam zamiar dokupić jej jeszcze ubranek, bo wyrasta mi szybko
z rzeczy..Więc chyba się do Tesco wybiorę - lubię rzeczy z Cherokee dla niej..
A jutro idziemy na szczepienie..:-:)tak:
Buziaki:-)
 
My spędzliliśmy święta u teściów i wynudziłam się okropnie:baffled: w ogóle oni mają jakieś powalone te święta,nie to co u moich rodziców,ale cóż jak trzeba było to się poświęciłam dla rodziny:-D
u nas zajączek troszkę biedny,bo niestety wydalismy majatek na remont auta,bo prawie się rozlatywało:wściekła/y: aż się za głowę złapałam jak usłyszałam sumę,a i tak robilismy to u znajomego co wziął połowę ceny:szok:
 
U nas świeta w porzadku zajączek był prezenty dał i powiedział ze za rok znów przyjdzie :p Odbija mi troche bo dostałam 1 @ po porodzie i bolą mnie plecy niemożliwie.... Krećka zaraz dostane :/
 
u mnie normalnie poniewarz rodzice daleko to sąsiadke zaprosiliśmy na święta :) fajnie było wsumie dobre jedzonko zrobiłam :)
Pati-no mi chyba też idzie @ coś jajniki bolą i jakieś brązowe plamienia od tygodnia mam.
a już było tak dobrze wszystko mi mineło a tu znowu trza podpaski zakładać ;/
Maxwell- no jasne ubranek nigdy za wiele. moj też juz wyrasta juz 50-56 za małe niektore juz 62 nosi :)
 
Hej:-)
A my wróciłyśmy ze szczepienia..Marysia była super grzeczna, przy wkłuciu ani nie jęknęła:-):-)..
Jestem z niej bardzo dumna!!:tak: Moja dzidzia waży już 6920g i jest idealnie na siatce centylowej:-)..
SugarbabyLove - Z tymi ciuszkami to tak w sumie śmiesznie, bo rozmiar rozmiarowi nierówny:cool:..Mała nosi ubranka 62, 68 a czasami już nawet 74:-D..Ale przeważnie 68..
Ja po porodzie, to pierwszy @ dostałam 2 miesiące po..ale to właśnie było takie śmieszne..zero bólu, takie plamienie właściwie i trwało 2 dni..Za dwa tygodnie znowu podobnie..A taką normalną ( z bólem i w ogóle), to dostałam 4 miesiące po porodzie..
Seeya84, z tymi autami to tragedia..my mamy dwa auta, i jak nie jeden zepsuty, to w drugim coś szwankuje..masakra:cool::wściekła/y:.. Wiesz już, co będziesz miała - chłopca czy dziewczynkę? Coś tam pisałaś o brzuchu, że na chłopca - to już pewne, że chłopiec?:sorry::-)
patrycja9009, współczuję z tym bólem pleców..mnie to zawsze jajniki "atakują" przy @:-:)tak:..
Ollcia, a jak tam Twój @?:-) Coś tam wspominałaś, że się spóźnia..
Pozdrowionka dziewczyny:-)
 
Hej dziewczyny.... Leje sie ze mnie strasznie słabo mi jak cholera i jeszcze ten kołowrotek w głowie masakra... :/ Nocka koszmar... Seba mi sie budził co chwile z płaczem za to Kuba spał ładnie :) a co do ubranek To Seba nosi juz na 116 a Kuba na 68... no ale jak Maxwell napisała rozmiar rozmiarowi nierówny.... Nic mi sie nie chce a trzeba posprzatać ..... Wczoraj jechlismy do Katowić na UsG bioderek i wyszło wszystko w porzadku za 2 miechy do kontroli :))
 
Hej dziewczyny.... Leje sie ze mnie strasznie słabo mi jak cholera i jeszcze ten kołowrotek w głowie masakra... :/ Nocka koszmar... Seba mi sie budził co chwile z płaczem za to Kuba spał ładnie :) a co do ubranek To Seba nosi juz na 116 a Kuba na 68... no ale jak Maxwell napisała rozmiar rozmiarowi nierówny.... Nic mi sie nie chce a trzeba posprzatać ..... Wczoraj jechlismy do Katowić na UsG bioderek i wyszło wszystko w porzadku za 2 miechy do kontroli :))
czemu masz kontrole jesli wyszło wszytsko ok z bioderkami ?
Nataniel jako wcześniak chodził po wszystkich lekarzach i w sumie biodra mial raz robione i stwierdzili ze chodzic nie trzeba bo szkoda czasu a jelsi na początku jego życia jest wszystko w normie to dalej juz tak na pewno będzie. Do kontroli musieliśmy isc ze słuchem i wzrokiem bo miał tlenoterapie w inkubatorze ! A może cos podejrzewaja i czekają az nabierze a i wtedy wyjdzie czy cos jest nie tak czy wszystko ok ?
 
Wiesz co w sumie niweim lekarz powiedział ze jest wszystko w porzadku i ze za dwa miechy zeby przyjechac dla zdrowia Kuby....
 
reklama
witamy i my po swietach..
Pati a czemu w ogole do katowic przeciez preluksacja jest tez na pawliczka my tez bylismy tylko raz,kacper orzy usg bioderek ze smiechu sie posikał:)\takie ma laskotki.
kurka wczoraj taka super pogoda a dzis brak slow ,weekend tez ma byc do bani...;/szkoda, moj M jest na uczelni a ja do glowy dostaje :(
 
Do góry