reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

Chciałabym zeby to były bioderka :( nie bioderka mamy 8 kwietnia dziś USG nerek...
Nerki??:confused: A co się dzieje? Oj, biedny Kubuś..Ale na 100% będzie ok!!:tak:
maxwell - a stara bieda.. pogoda nam sie zepsuła od piątku tak ponuro deszcz i wiatr.. jakoś tak niefajnie ito ma być wiosna .A pozatym mały marudny coprawda kolki ma już rzadziej ale cały czas chce na rączki i bujać :D A jak u ciebie?
U nas na szczęście nie jest najgorzej z pogodą, troch wieje, ale da się przeżyć:-)..Moja Marysia na szczęście kolek nie miała, ale teraz chyba przygotowuje się do ząbków, bo cały czas się ślini, wpycha wszystko do buzi i jakaś się taka marudna stała..:sorry2:
A chciałam Ci powiedzieć, że masz super galerię - zdjęcia z brzuszkiem są boskie!!:-)
 
reklama
:-):-) Mówiłam, że będzie dobrze!!;-):-) Co miał Twój synuś z nerkami?

Po porodzie stwierdzili u niego po lewej stronie poszerzoną miedniczeke nerkową a po prawej poszerzony układ miedniczkowo kopułkowy... Ja sie przestraszyłam troche bo u mnie w rodzinie sa problemy z nerkami no ale jak widac nie było czego sie bać bo wszystko ładnie sie pozwężało... :))))
 
Po porodzie stwierdzili u niego po lewej stronie poszerzoną miedniczeke nerkową a po prawej poszerzony układ miedniczkowo kopułkowy... Ja sie przestraszyłam troche bo u mnie w rodzinie sa problemy z nerkami no ale jak widac nie było czego sie bać bo wszystko ładnie sie pozwężało... :))))
Brzmi groźnie..:-( Ale na całe szczęście, że wszystko ok!!!:-)
 
Witam dziewczyny:-)
Troszkę się nie odzywałam ale jak młody wrócił od dziadków i ze szpitala,to najpierw zaraził tą jelitówką mnie,a potem męża i mieliśmy w domu mały szpital:-D Na szczęście wszystko już ok:-)
Pogoda średnia,może i nie pada non stop,ale słonka nie ma i na nic nie mam ochoty:-( chociaż lepsze to niż śnieg:-D
Porządki wiosenne porobiłam,chociaż trudno balansować na meblach przy wieszaniu firanek z wielkim brzuchem:-p mąż obiecał,że mi je powiesi,ale wrócił późno z pracy i sama sobie poradziłam:tak:
Pozdrawiam,życzę zdrówka wam i dzieciaczkom:-)
 
reklama
Witam Was dziewczyny :) \u nas po staremu,maly rosnie jak na drozdzach, 2dni temu tak mnie zaskoczyl,wlozylam Kacpra do lozeczkai poszlam szybko do lazienki,wracam a mały stoi przy barierkach i sie cieszy, posadzialam go bo chcialam zobaczyc jak to robi, i teraz w lozeczku caly czas sie podnosi, poza tym nauczyl sie tez siadac z pozycji lezacej,caly czas spiewa wszystkich zaczepia :) fajnie tak obserwowac jak dziecko z dnia na dzien czyni takie postepy,aaale za raczkowanie sie dalej nie bierze wlasciwie on nawet tego nie potrzebuje,bo jak cos chce to wygina,sie przekreca,kula zeby dostac sie do tego czego chce a na koniec nogami sobie wszystko podaje.
Co tam jeszcze jutro na swieta przylatuje moja siostra z angli juz nie moge sie doczekac :)
co do swiat to ja jhuz tez mam posprzatane mniej wiecej,jeszcze troszke zostalo.
Patrycja-dobrze ze z nerkami jest ok!!!
Maxwell- moj kacper tez zaczal sie slinic jakos od 3 miesiaca, dziasla mial spuchniete,,marudzil niesamowicie i to trwalo do 6 miesiaca az wyszly,lekarz stwierdzil ze maly ma bardzo grube i twarde dziasla i tak ze wszystkimi zabkami bedzie sie meczyl i faktycznie z idą mu juz jakis czas gorne jedynki i bardzo sie meczy,ale na szczescie bardzo nie marudzi,bardzo pomaga nam taka szczoteczka silikonowa dla niemowlat, i żel dentinox n chociaz przy dolnych zabkach jakos mniej pomagal, jak juz bylo bardzo zle to dawalam malemu vibrucol ktory b.polecam
Seeya- ooo nieciekawie u Was tez z tymi chorobami, aa brzucho juz masz taki duzy?? ja termin mialam bten co Ty a brzuch to dopiero mi wyszedł pod koniec maja i to nie duzy.Nawet jak mialam termin i brzuch mi juz opadł to itak nie wygladal na 9 miesiac.
 
Do góry