reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

reklama
Hej dziewczyny:-) Jak po weekendzie? Kurcze, za szybko mija ta sobota i niedziela:-(..W sobotę zaklepaliśmy sobie już restauracje na chrzciny, bo stwierdziłam, że w domu szkoda się marasić - i siedzieć w kuchni całą imprezę..
Buziaki kochane..:-D
 
Hej
weekend przeleciał fajnie i tak jak mówi Maxwell za szybko.My w sobotę zakupy, a w niedzielę śnieżne szaleństwo ze starszakiem :rofl2: Było super. Zaliczona górka ze sankami i bitwa na śnieżki :happy2: tyle że ja byłam sama w drużynie, a maluch z tatą, ale dało się radę :tak:Kurde widoki super, nie mogę się napatrzeć na te ośnieżone drzewa.

A co tu tak cichutko ostatnio ? :confused:

Seeya jak samopoczucie?
 
U nas też weekendzik przeleciał szybciutko, sobota rodzinnie, wczoraj niestety mężuś pracował na popołudnie, więc wieczorek spędziłam z siostrą :tak: a dzisiaj byłam u fryzjera i też dzionek jakoś zleciał ;-)

co do zimy, to już dawno takiej nie widziałam, za to Bartek ma radochę jak idziemy na sanki :tak:


Maxwell, fajnie że robicie w restauracji :tak: my robiliśmy w domu, ale moja mama bardzo dużo mi pomogła :tak:
Marzenka, zuch dziewczyna z Ciebie że dałaś radę dwóm facetom :-D
 
Cześć dziewczyny:-)
Leń mnie dopadł straszny,no i najchętniej bym zapadła w sen zimowy:-D Zima mnie dobija,zawsze wolałam ciepełko,ale teraz wyjątkowo tęsknię za słoneczkiem. Wciąż rankami przytulam kibelek:no:,mam nadzieję, że lada dzień mi przejdzie i odzyskam trochę woli do życia(a raczej do sprzątania:laugh2:)
 
U nas też weekendzik przeleciał szybciutko, sobota rodzinnie, wczoraj niestety mężuś pracował na popołudnie, więc wieczorek spędziłam z siostrą :tak: a dzisiaj byłam u fryzjera i też dzionek jakoś zleciał ;-)

co do zimy, to już dawno takiej nie widziałam, za to Bartek ma radochę jak idziemy na sanki :tak:

Hej,
a ja wybieram się do fryzjera i jakoś dojść nie mogę :dry: Moje włosy to masakra proszą się o ładne ciecie :sorry2: i może jakiś kolorek. Ollcia masz nową fryzurkę?

Zima jak dla mnie super. Mój starszak ma radochę okropną, wczoraj szaleliśmy przed blokiem i ubawy było po pachy :tak:Ciekawe co myśleli sobie sąsiedzi, bo niektórzy dziwnie na nas patrzyli :rofl2:

Zapomniałam dodać że starszakowi rusza się dolna jedynka i niedługo będziemy mieć natkę - szczerbatkę:laugh2:
 
Ostatnia edycja:
nooo, mam :tak: podaj maila to wyślę Ci fotkę , byłam u innej fryzjerki niż zawsze, koleżanka mi poleciła i jestem zadowolona :tak:
 
Hej dziewczyny:-)
Ja to na pójście do fryzjera bez szans:-(..ale była wczoraj moja mama i mi zafarbowała, więc czuję się trochę lepiej bez odrostów:-D:-D:-D..
Ollcia, to może na NK wklej nową fryzurkę? Albo może tez Ci dam maila?..:tak::-)
Marzenka faktycznie - niezła z Ciebie kobitka, że poradziłaś sobie z dwoma facetami:tak::-D:tak:..Ja to nie lubię za bardzo zimy:zawstydzona/y::-(, choć jestem z lutego..jestem ciepłolubna:-). Marzenka, a jak Bartuś po szczepieniu?
Seeya, biedactwo - w pierwszej ciąży też tak miałaś?:confused::-( trzymam kciuki za poprawę!!!
Ciekawe, co słychać u Adddyyy?:tak:
 
reklama
..Ja to nie lubię za bardzo zimy:zawstydzona/y::-(, choć jestem z lutego..jestem ciepłolubna:-). Marzenka, a jak Bartuś po szczepieniu?
Seeya, biedactwo - w pierwszej ciąży też tak miałaś?:confused::-( trzymam kciuki za poprawę!!!
Ciekawe, co słychać u Adddyyy?:tak:

Cześć dziewczyny :tak:
Bartek szczepienia przechodzi dobrze, zawsze jest trochę marudny w ten dzień, ale da się wytrzymać :tak: A jak Marysia przechodzi szczepienia?
Maxwell ja też jestem z lutego :-D
Adddaaa gdzie się podziewasz?

A u nas nic nowego, wczoraj spacerek zaliczony z chłopakami i nic poza tym. Dostałam lenia :cool2:
 
Do góry