reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

Sto lat dla Bartusia!!!!

Dziewczyny w końcu sie wyrobiłam z porządkami(moja mama mi pomogła:-)bo chłopaki pojechali do drugich dziadków na pare dni), no i w końcu prezenty kupiłam wszystkim:laugh2:

Raczej przed świętami już tu nie zajrzę więc wszystkim życzę WESOŁYCH,ZDROWYCH I RODZINNYCH ŚWIĄT!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Dziewczyny, jak jest taki mróz - chodziłyście z Waszymi maluszkami na spacery?
Buziaki dla Was

ja chodziłam jak było -5, -7 , ale więcej to wolałam zostać w domku

Wszystkiego najlepszego z okazji 1 urodzin dla Bartusia !!!

Ollcia miał być obrazek, ale wyskakuje mi jakiś błąd :sorry:

Bartuś!!!Sto latek i wszystkiego, co najlepsze dla Ciebie!!!:-):-):-)

Sto lat dla Bartusia!!!!

Bartusiu sto lat!!!!!!:-Dahhhh jakie piekne urodzinki już się nie mogę doczekać jak Kacperek skończy swój pierwszy roczek :tak::tak::tak:


ślicznie dziękujemy za życzonka :tak::tak::tak::tak:


Jeśli chodzi o wczorajszą imprezkę to było bardzo fajnie, wszystko poszło zgodnie z planem :tak::tak: Bartek zachwycony balonami, tortem i prezentami :-D
hahah, a najlepiej jak ktoś tam mówi że będzie się już zbierać, a Bartek bije brawo :zawstydzona/y::-D

Ząbków mamy już osiem :tak::tak:
No i nadal męczy nas katar pomimo że antybiotyk cały już poszedł. No ale troche lepiej jest.
 
Cześć dziewczyny :-D
Ja w końcu skończyłam pakowanie prezentów. :rofl2: Wczoraj goście, dzisiaj mamy wigilię z moim bratem z żoną i rodzicami, musimy się jeszcze spakować a jutro w południe wyjazd do teściów. :tak:na święta.
No to życzę wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT i FAJNYCH PREZENTÓW POD CHOINKĄ!!!
Dużo zdrówka dla maluszków. :laugh2:

 
Cześć Kochane!!:-)
Myśmy właśnie wrócili z przychodni - Marysia waży 3460g, więc przez dwa tygodnie udało jej się przytyć 400g:tak::-)..bardzo się cieszę, bo w końcu zaczęła się ładnie zaokrąglać:-)!!!
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia - białych, pachnących choinką,
skrzypiących śniegiem pod butami
spędzonych w ciepłej rodzinnej atmosferze
Świąt dających radość i odpoczynek,
miłość, co niesie pokój,
zdrowia co rodzi siłę,
wiary, która góry przenosi.
WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

No i super prezentów pod choinką:-D:-D
Buziaki
 
Ja prezenty mam już popakowane od 1,5 tygodnia :tak: leżą i czekają na Wigilię ;-)


Maxwell, dobrze że Marysia zaczęła ładnie przybierać :tak:


dziewczyny...

Niech radość i pokój Świąt Bożego Narodzenia towarzyszy wszystkim przez cały Nowy Rok. Aby był to Rok szczęśliwy w osobiste doznania, spełnił zamierzenia i dążenia zawodowe i społeczne oraz by przyniósł wiele satysfakcji z własnych dokonań. Wesołych Świąt!

wesołych.jpg

 
Białych, miłych, radosnych, pogodnych,
spokojnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia
upływających we wspaniałej atmosferze,
szalonego Sylwestra i spełnienia marzeń w Nowym Roku.
 
Po świętach super:-)do teraz się obżeram ciastami:-)Brzusio mi urosło,i nie wiem czy to te ciasta czy ciąża:-D
Dziewczyny jak spędzacie Sylwestra?my u znajomych,ale znając życie to pewnie zasnę z dziećmi po północy:-)-taka teraz chodzę zmęczona:confused2:
 
reklama
Cześć kochane:-):-).. u nas po świętach też super - właściwie same odwiedzinki rodzinne zaliczyliśmy, ale atmosfera była super i nawet Marysia grzeczniutka:tak::tak:..
Pewnie w podziękowaniu za prezenty!!:-D:-D

Dzisiaj byliśmy na USG bioderek - wszystko ok:-), przy okazji się zważyliśmy - i już Marysia ma 3700g - dobrze jej cycuś służy:-);-)..

My na sylwestra - na białej sali:-D:-D:-D:-D, z maleńką:cool2:..
 
Do góry