reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

My na sylwestra zostajemy w domku ;-)
A dzisiaj mieliśmy szczepienie, mój mały dzielny mężczyzna nawet nie pisnął :tak: i waży już 11 700g :szok:
 
reklama
Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku!!!Dużo zdrówka, szczęścia i pomyślności oraz spełnienia wszystkich marzeń i planów:-):-):-)!!!
Hej dziewczyny, coś tu cichutko się zrobiło..
Co u Was słychać? Jak po sylwestrze? My mało wiela byśmy przespali północ:-D, gdyby nie Marysia i jej cycuś, to pewnie by tak było:-);-)..
Postanowienia noworoczne porobiłyście?:-) Ja nie..;-)
Buziaki kochane..
 
Cześć
Oj cichutko, cichutko się zrobiło.

My po świętach fajnie, tyle że pogoda była do bani. Za to nadrabiamy teraz ze starszakiem na śniegu. :tak:

Ollcia dobrze, że Bartuś taki dzielny. My mamy w czwartek szczepienie i zobaczymy jaki będzie dzielny mój mężczyzna. ;-)

Buziaki :happy2:
 
Cześć
Oj cichutko, cichutko się zrobiło.

My po świętach fajnie, tyle że pogoda była do bani. Za to nadrabiamy teraz ze starszakiem na śniegu. :tak:

Ollcia dobrze, że Bartuś taki dzielny. My mamy w czwartek szczepienie i zobaczymy jaki będzie dzielny mój mężczyzna. ;-)

Buziaki :happy2:
Ja jutro mam zadzwonić do przychodni i spytać, kiedy możemy na pierwsze szczepienia przyjść..ciekawe, czy Marysia będzie tak dzielna jak Wasze chłopaki:-)..
A tak przy tych szczepionkach mi się skojarzyło - szczepiłyście Wasze dzieci na te nadprogramowe - rotawirusy, pneumo meningokoki? My nadal się zastanawiamy i nie wiemy, co zrobić..:szok:
 
Ja jutro mam zadzwonić do przychodni i spytać, kiedy możemy na pierwsze szczepienia przyjść..ciekawe, czy Marysia będzie tak dzielna jak Wasze chłopaki:-)..
A tak przy tych szczepionkach mi się skojarzyło - szczepiłyście Wasze dzieci na te nadprogramowe - rotawirusy, pneumo meningokoki? My nadal się zastanawiamy i nie wiemy, co zrobić..:szok:

Maxwell ja zastanawiałam się bardzo długo i wykupiliśmy tą na pneumokoki. Z tego co się orientuję to sporo moich znajomych wykupiło tą szczepionkę. Na rotawirusy nie brałam bo moja pani doktor stwierdziła, że jak karmię piersią to mały dostanie tyle przeciwciał że ona nie widzi potrzeby.

A my po południu na górkę ze starszakiem na śnieżne szaleństwo :happy2:

Hej kobietki odezwijcie się :tak:
 
Halo, halo :blink:

Co do szczepień to my szczepiliśmy szczepionkami skojarzonymi 5w1. Natomiast jak narazie nie szczepiliśmy ani na pneumokoki ani na rotawirusy. Rotawirusy to tak jak Marzenka napisała, a jeśli chodzi o pneumokoki to jeśli zaszczepisz teraz to Marysia będzie musiała dostać 3 dawki. Ale jeśli nie posyłasz jej do żłobka to spokojnie można z tą szczepionką poczekać, ponieważ jeśli zaszczepisz na pneumokoki po 1 roku życia są 2 dawki, a po ukończeniu 2 lat tylko jedna dawka. Nasza pediatra powiedziała że skoro Bartek nie chodzi do żłobka i będę chciała zaszczepić go na pneumokoki to ona poczekałaby do ukończenia tych 2 lat.
W tej chwili zastanawiam się nad szczepionką przeciwko ospie wietrznej. No ale z tą masz jeszcze czas ;-)


A tak poza tym to u nas po staremu. W zeszłym tygodniu mężuś miał urolp więc tydzień spędziliśmy bardzo aktywnie. Codziennie coś innego. Byliśmy też 2 razy w Fiku Miku, Bartek świetnie się bawił. Dziewczyny możemy się tam kiedyś umówić :tak::tak: W sobotę byliśmy w kinie na Avatarze, świetny film :tak: A niedzielę spędziliśmy w Krakowie :tak:
 
Cześć Dziewczyny:-):-)
No i my już po szczepieniu:tak: Muszę pochwalić moją córcię, bo była bardzo dzielna:tak::-)..Zapłakała jedynie przy wkłuciu..dostała jedną szczepionkę - tą 5 w 1 w jedno udo, a na wzw typu B w drugie udo..Zważyłam ją też, no i nasz pączuś waży teraz 4150g, czyli służy jej cycuś:-D:-D..
Marzenka, nie wiedziałam, że chodzisz do tej samej przychodni:-), ładnie urósł Bartuś od naszego ostatniego (i jedynego:-D:-D) widzenia..
Ollcia, czyli fajny tydzień za Wami:-)..tego Krakowa Ci zazdroszczę..;-)
Teraz zaś zapowiada nam się weekend wizytowy..ale spoko:-), przynajmniej widzę inne twarze:-D..
Może Wam dziewczyny uda się wpaść na kawkę do nas?;-)
 
Maxwell ja też nie wiedziałam :-D słodka ta twoja kruszynka :tak:
A mój maluszek waży 10200 :szok:
Ollcia super tydzień fajnie można odżyć :happy2:
A co do kawy to się zgadamy :-)
 
reklama
Do góry