reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

Nawet mi nie mów, zostało mi jeszcze tyyyle sprzątania :szok:
Jeśli chodzi o gotowanie to mam odpuszczone bo na Wigilię idziemy do moich rodziców :tak:
a w niedzielę mamy imprezę roczkową :tak::tak::tak:
Ja sprzątam po łebkach, bo my wyjeżdżamy na całe święta do teściów na wieś i wracamy dopiero dzień przed sylwestrem :tak: Mam nadzieję, że dosypie śniegu i troszkę wypoczniemy w domku pod lasem ;-) Ollcia kurcze impreza roczkowa, kiedy to zleciało no nie ?:-D

Witam mamuśki:-)

dzisiaj troszkę lepiej,ale kto wie co będzie jutro:-(

co do porządków światecznych-u mnie jeszcze nic nie zrobione,nawet prezentów nie kupiłam,teraz w ciąży to trudno mi wstać przed południem i cokolwiek zrobić:laugh2:
Ja też jeszcze nie mam wszystkich prezentów. Co roku obiecuję sobie, że kupię wcześniej i jakoś mi to nie wychodzi :eek: Najgorsze, że nie mam jeszczenic dla męża :sorry:

Cześć Mamuśki:-)
A ja w tym roku święta biorę lajtowo;-)..sprzątanko tylko z grubsza, prezenty dla najbliższych, wigilia w domciu, ale tylko ja, mój mężuś i Marysia..A reszta dni świątecznych - pewnie będzie Rodzinka przyjeżdżać, ale się nie przejmuję..:-D:-D
Wszyscy wiedzą, że "jestem w połogu" - ale to dziwnie brzmi:-);-).

Dziewczyny, jeśli mogę spytać, ile czasu po porodzie się wstrzymywałyście z "przytulankami"?:confused2::confused2:
Mi lekarz kazał wstrzymać się 6 tygodni, po których miałam wizytę kontrolną, a później to hulaj dusza :laugh2: Całuski dla Marysi od e-ciotki

Myśmy właśnie wrócili ze spacerku, fajny mrozik szkoda tylko że śniegu brak.
 
reklama
Hej !
wczoraj pisałam że śniegu brak, a dzisiaj co? fajny widok za oknem :tak:Moi mężczyźni szykują się na śnieżki :-p po południu, a najmłodszemu zostaje podziwianie za oknem ;-)
ja prezenty mam już kupione dla wszystkich i nawet wszystko już ładnie zapakowane, wydaliśmy prawdziwy majątek :szok:

Ollcia mi brakuje jeszcze dwóch, a opakowaniu to nie wspomnę :sorry: A kasy poszło masa :dry: obiecuję sobie co roku, że wcześniej coś kupię, żeby wydatek rozłożyć, a później i tak wszystko na ostatnią chwilę :sorry:

Młody śpi a my ze starszakiem zabieramy sie za granie :rofl2:
 
ehhh, Bartek dostał antybiotyk
Dużo zdrówka dla Bartusia!!!:tak::tak:
Ollcia dużo zdrówka życzę.

Myśmy też wczoraj byli u lekarza. Miało być szczepienie a jest syropek bo jest kaszel od zębów. Boje sie żeby nie wynikło nic poważniejszego.
Buziaki dla was :tak:
Marzenka, grunt to pozytywne nastawienie - będzie ok!!:tak:

Kurcze, wkurza mnie ta sapka u Marysi:wściekła/y::-(..nic nie pomaga..kupiliśmy nawet nawilżacz powietrza, ale na razie nie widzę/słyszę efektów..:-( Biedna, jak pije mleczko, to tak jej furczy, że masakra:-:)-(..

Dziewczyny, jak jest taki mróz - chodziłyście z Waszymi maluszkami na spacery?
Buziaki dla Was
 
Cześć dziewczyny :tak:
Maxwell a byłaś z Marysią u lekarza w sprawie tej sapki? Może warto się wybrać żeby ją osłuchała ?
W tak duże mrozy jesteśmy w domu, ale jak było -1, -2 to spacerowaliśmy trochę :laugh2:

My jutro idziemy z młodszym do kontroli, zobaczymy co powie, bo w środę chcemy wyjechać i mam nadzieję, że chłopaki będą zdrowe. :happy:
W sobotę ze starszym zaliczyliśmy górkę i sanki, było super a młodszy został z babcia w domku ;-)Szkoda tylko, że na święta przyjdzie odwilż :confused2:

Ollcia a jak Bartuś? Mam nadzieję, że choróbsko szybko odpuści :-D

A zapomniałam dodać, że mojemu Bartkowi wyszły kolejne zęby, tyle że zamiast górnych jedynek dolne trójki :szok: Tak, że na razie na górze bezzębnie, a na dole cztery :laugh2:
 
Wszystkiego najlepszego z okazji 1 urodzin dla Bartusia !!!

Ollcia miał być obrazek, ale wyskakuje mi jakiś błąd :sorry:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć dziewczyny :tak:
Maxwell a byłaś z Marysią u lekarza w sprawie tej sapki? Może warto się wybrać żeby ją osłuchała ?
W tak duże mrozy jesteśmy w domu, ale jak było -1, -2 to spacerowaliśmy trochę :laugh2:

My jutro idziemy z młodszym do kontroli, zobaczymy co powie, bo w środę chcemy wyjechać i mam nadzieję, że chłopaki będą zdrowe. :happy:
W sobotę ze starszym zaliczyliśmy górkę i sanki, było super a młodszy został z babcia w domku ;-)Szkoda tylko, że na święta przyjdzie odwilż :confused2:

Ollcia a jak Bartuś? Mam nadzieję, że choróbsko szybko odpuści :-D

A zapomniałam dodać, że mojemu Bartkowi wyszły kolejne zęby, tyle że zamiast górnych jedynek dolne trójki :szok: Tak, że na razie na górze bezzębnie, a na dole cztery :laugh2:
Marzenka, w sumie, to nie byliśmy z tą sapką u lekarza..:-( Te dwa tygodnie temu, na pierwszej wizycie u lekarza, to doktorka, gdy jej powiedziałam o tym furczeniu, to stwierdziła, że to mogą być resztki hm..śluzu czy coś - poporodowego..:szok: A inna koleżanka powiedział mi, że to raczej sapka..więc nie wiem tak do końca:tak:..
Jutro idziemy na kontrolne ważenie, to spróbuje dopytać..
Gratuluje kolejnych ząbków u Bartusia:-)..słodko musi wyglądać z samymi dolnymi ząbkami:-D:tak:..

Ollcia, a jak po imprezie Bartusiowej z okazji pierwszych urodzinek??:-)

Kurcze, u nas w piątek Marysia będzie miała już miesiąc - ale to leci!!!:eek::cool2::-D

Buziaki dziewczyny!!
 
Do góry