reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

maxwell współczuję,sama to przechodziłam:-(
adagratuluję ząbków:-)
Mój synuś się przeziębił,kaszelek,katarek,troszkę gorączki,na szczęście już prawie zdrowy i obyło się bez antybiotyków:-)
No i jeszcze muszę z nim do dentysty chodzić- chłop w pracy- to najpierw autobusem(powinni w nich grzać:angry:)a potem przez te śniegi:no: po prostu tragedia:-(
Brzuch mi już urósł troszke i wiecznie mam ochotę na kapustę lub bułeczki z pasztetem:-D teraz mi się zachciało kiełbaski z grilla i czekam na wiosnę,aż jakiś festyn zrobią:-D
Mam już dosyć tej zimy:wściekła/y:
Pozdrawiam mamuśki:-):-):-):-):-)
 
reklama
Hejka
ale cisza :szok:
Seeya zazdroszczę ci tych zachcianek, ja ostatnio nie mam apetytu na nic.

Dzisiaj robię sobie kolorek włosków, ciekawe co wyjdzie :-p

Ollcia, jak twoje samopoczucie?

Maxwell no i jak z piersią? Jest poprawa, no i jak malutka?

Buźka
 
witam ija.
u nas tragedia....
maly okropnie chory, wczoraj byslismy z nim w szpitalu, ma caly czas biegunke i wymioty strasznie sie meczy, mielismy zostac w szpitalu na noc ale maly jest pojony doustnie wiec nie bylo takiej potrzeby, mam juz dosc, co chwula chory... to jest prawdopodobnie 3dniowka tak powiedzial lekarz, wydaje mi sie ze maly zlapal to w przychodnii laryngologicznej tam na skrzyzowaniu trocera z wolnosci, bo tam tez jest przychodnia dla dzieci, i obok nas siedzialo wlasnie takie chore dziecko.....a wiadomo wirusy bardzo szybko sie przenoszą,Musze go caly czas poic, maly okropnie oslabiony ale mimo wszystko jest pogodny i sie usmiecha, dzis juz lepiej ale wczoraj masakra jakas,
P.S UWAZAJCIE NA MALUCHY BO PANUJE ROTAWIRUS, U MNIE W PRZYCHODNI WCZORAJ LEKARZ MOWIL BARDZO DUZO ZACHOROWAN, OBOJETNIE CZY DZIECKO BYLO SZCZEPIONE CZY NIE.
 
Hej dziewczyny, ja tylko na momencik się zameldować..:-:)-(
Ogólnie to przesrane na całej linii..:wściekła/y::-(
Byłam u mojej ginekolog w szpitalu, ona podesłała mnie do chirurga..
On mi zrobił USG piersi i okazało się, że mam ropniaka 3 na 4 cm i nic sie z tym już nie da zrobić, jedynie cięcie..więc w piątek idę na zabieg - pod narkozą będą mi to czyścić..:( Boli jak cholera, ale przystawiam małą równo do tej piersi..
Będę to miała robione w szpitalu w Rybniku..mam nadzieję, że nie będą mnie za długo trzymać..Tak że proszę o trzymanie kciuków w piątek..
Buziaki
 
witam ija.
u nas tragedia....
maly okropnie chory, wczoraj byslismy z nim w szpitalu, ma caly czas biegunke i wymioty strasznie sie meczy, mielismy zostac w szpitalu na noc ale maly jest pojony doustnie wiec nie bylo takiej potrzeby, mam juz dosc, co chwula chory... to jest prawdopodobnie 3dniowka tak powiedzial lekarz, wydaje mi sie ze maly zlapal to w przychodnii laryngologicznej tam na skrzyzowaniu trocera z wolnosci, bo tam tez jest przychodnia dla dzieci, i obok nas siedzialo wlasnie takie chore dziecko.....a wiadomo wirusy bardzo szybko sie przenoszą,Musze go caly czas poic, maly okropnie oslabiony ale mimo wszystko jest pogodny i sie usmiecha, dzis juz lepiej ale wczoraj masakra jakas,
P.S UWAZAJCIE NA MALUCHY BO PANUJE ROTAWIRUS, U MNIE W PRZYCHODNI WCZORAJ LEKARZ MOWIL BARDZO DUZO ZACHOROWAN, OBOJETNIE CZY DZIECKO BYLO SZCZEPIONE CZY NIE.


kurde Ada - to co opisujesz to wąłsnei rotawirus , jak natan byl w spzitlau to z takimi objawami przychodzily dzieci i mialy rozpoznanie rotawirus ...hmmmm


a własnie dziewczyny ja znalazłam w Zabrzu przychodnie (prywatna) gdzie jest wanna z woda ozonowa ponoć bardzo fajne dla maluszkow - jest tam hydromasaz no i na 30 minut zdjae sie 20 złotych , popytywalam sie tu i owdzie i okazuje sie ze to mama z dzieckiem wchodza do wanny i zarzywaja taka kąpiel ozonowa ...hihi jestem ciekawa czy ktoeras juz moze byla na czyms takim ?
 
aaa trzydniowka to najczesniej goraczka od 3 do 7 dni trwajaca i po goraccce jest wysypka na cąłym ciele co wyglada jak różyczka . Zadko kiedy sa biegunki i wymioty - bynajmniej tyle wyczytalam o 3 dniowce my ja mielismy jak natanowi zeby wychodziły
 
Hejka
ale cisza :szok:
Seeya zazdroszczę ci tych zachcianek, ja ostatnio nie mam apetytu na nic.

Dzisiaj robię sobie kolorek włosków, ciekawe co wyjdzie :-p

Ollcia, jak twoje samopoczucie?

Maxwell no i jak z piersią? Jest poprawa, no i jak malutka?

Buźka

Marzenka, pochwal się kolorkiem :tak:
a moje samopoczucie już dużo lepsze :tak:

witam ija.
u nas tragedia....
maly okropnie chory, wczoraj byslismy z nim w szpitalu, ma caly czas biegunke i wymioty strasznie sie meczy, mielismy zostac w szpitalu na noc ale maly jest pojony doustnie wiec nie bylo takiej potrzeby, mam juz dosc, co chwula chory... to jest prawdopodobnie 3dniowka tak powiedzial lekarz, wydaje mi sie ze maly zlapal to w przychodnii laryngologicznej tam na skrzyzowaniu trocera z wolnosci, bo tam tez jest przychodnia dla dzieci, i obok nas siedzialo wlasnie takie chore dziecko.....a wiadomo wirusy bardzo szybko sie przenoszą,Musze go caly czas poic, maly okropnie oslabiony ale mimo wszystko jest pogodny i sie usmiecha, dzis juz lepiej ale wczoraj masakra jakas,
P.S UWAZAJCIE NA MALUCHY BO PANUJE ROTAWIRUS, U MNIE W PRZYCHODNI WCZORAJ LEKARZ MOWIL BARDZO DUZO ZACHOROWAN, OBOJETNIE CZY DZIECKO BYLO SZCZEPIONE CZY NIE.

Adaaa, to co opisujesz to nie jest 3 - dniówka! Przy 3 dniówce występuje sama gorączka, dosyć wysoka, nie ma żadnych wymiotów ani biegunek!!
Na wątku grudniowym gdzie jestem mnóstwo dzieci przechodziło 3dniówkę , Bartek również i wszystkie miały tylko gorączkę, trwa ona 3-5 dni, później ustępuje i po dobie wychodzi wysypka.

Hej dziewczyny, ja tylko na momencik się zameldować..:-:)-(
Ogólnie to przesrane na całej linii..:wściekła/y::-(
Byłam u mojej ginekolog w szpitalu, ona podesłała mnie do chirurga..
On mi zrobił USG piersi i okazało się, że mam ropniaka 3 na 4 cm i nic sie z tym już nie da zrobić, jedynie cięcie..więc w piątek idę na zabieg - pod narkozą będą mi to czyścić..:( Boli jak cholera, ale przystawiam małą równo do tej piersi..
Będę to miała robione w szpitalu w Rybniku..mam nadzieję, że nie będą mnie za długo trzymać..Tak że proszę o trzymanie kciuków w piątek..
Buziaki

jejku, biedactwo nasze :-( mam nadzieję że wszystko będzie dobrze i szybko wrócisz do zdrówka

a własnie dziewczyny ja znalazłam w Zabrzu przychodnie (prywatna) gdzie jest wanna z woda ozonowa ponoć bardzo fajne dla maluszkow - jest tam hydromasaz no i na 30 minut zdjae sie 20 złotych , popytywalam sie tu i owdzie i okazuje sie ze to mama z dzieckiem wchodza do wanny i zarzywaja taka kąpiel ozonowa ...hihi jestem ciekawa czy ktoeras juz moze byla na czyms takim ?

nie byłam ale brzmi fajnie :tak: a gdzie to jest dokładnie?
 
Adddaaa dużo zdrówka dla maluszka i oby te choróbska was w końcu odpuściły, bo mały meczy się i to strasznie. U mnie starszak miał trzydniówkę i tak jak dziewczyny opisały trzy dni gorączka i wysypka.

Maxwell trzymam kciuki za ciebie w piątek i obyś szybciutko wróciła do domku.

Ollcia kolorku nie dałam rady zrobić wczoraj, bo Bartek z marudzeniem przeszedł sam siebie. No i dzisiaj się zabieram za te włoski :laugh2:

A tak to nudy, młodszy śpi, starszy się bawi, a ja piję kawkę :-D A jutro kolejna rehabilitacja :confused2:
 
my juz po lekarzach to nie rota.. tylko grypa jelitowa w domu wszyscy chorzy... MASAKERA NIKT NIE MA SIL ZEBY WSTAC...DOMOWY SZPITAL
 
reklama
ollcia82 - gdzies w centrum, wiem ze nawet rehabilitant uklada jakies ciwczenia w tym basenie hyhy. to jest nowa przychodnia ale całkowicie prywatna - jak sie czegos dowiem to dam znac ;]
 
Do góry