reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

o dzięki ! zacznę chodzić jak będzie ze tak powiem cieplej z bobasem ;] 80 zyla to nie majątek !

wiesz co, powiem Ci ze im szybciej tym lepiej, bo najstarsze dzieciaczki które zaczynają mają ok 8 miesięcy, Bartek też zaczynał właśnie jak miał 8 miesięcy.
No i czasami jak grupa jest pełna to nie przyjmują, trzeba się wpisać wtedy na listę i jak się zwolni miejsce to wtedy można wejść na nie.

Dzięki Ollcia za info;-)..jak coś, to jeszcze popytam Cię;-);-), ale na pewno za 4 m-ce spotkamy się na basenie..:-)

fajnie, ale myślę że za 4 miesiące nie opłaca się zapisywać, bo zajęcia są tylko do czerwca a później nowe grupy od września, więc chyba lepiej od września się zapisać niż dawać Marysię do takich większych bobasów które już dużo potrafią.
 
reklama
Cześć
a co tu tak pusto ?
Cześć:-), też się zastanawiam nad tym;-)..to pewnie tak po weekendzie:-D:-D..
Co słychać dziewczyny u Was i Waszych bobasków?
Moja Marusia odkryła, że ma ślinkę i teraz non stop się ślini i czasem udaje jej się puszczać bąble ze ślinki:-D:-D, a ja w piątek wykorzystałam obecność teściowej i w końcu podcięłam włosy:tak:..Weekend przebiegł znów pod znakiem gości, więc minął mi bardzo szybko..
Buziaki
 
Cześć
ja w końcu doszłam do fryzjera :tak: No i dostałam ekstra komplement od męża na nową fryzurę :-D

A my dzisiaj po 2 godzinnym spacerze, trochę ciężko pchać no ale da sie radę.:dry:
 
Cześć
ja w końcu doszłam do fryzjera :tak: No i dostałam ekstra komplement od męża na nową fryzurę :-D

A my dzisiaj po 2 godzinnym spacerze, trochę ciężko pchać no ale da sie radę.:dry:
Mój ani nie poznał, że byłam u fryzjera..:wściekła/y::-):tak:A w sumie obcięłam dobre 5 cm..Ja nie wiem!!Co za chłop!!:-D:-D
A ja sobie tak w ogóle to "wykończyłam" jednego (prawego) cycka..Nad brodawką zrobił mi się zastój i nie pomagają masaże..już zleciłam Sebie, że jak będzie wracał z pracy, ma kupić kapustę.. Gorączki nie mam, ale boli to nieźle:(:( no i zaczerwienione tam mam..Marysia niby ładnie pije, ale czasem leniwa jest i tak sobie myślę, że ten prawy cycek, to po części jej zasługa..:-:)-(
Buziaki
 
ojej, współczuję problemów z prawym cycusiem :-(


ja jakoś nie mam humorku i ochoty na nic ostatnio... ehhh, niech już będzie wiosna, bo chyba ta zima tak mnie dołuje :-(
 
kurde dzis z centrum szlam na Pawłów do ciotki boze nie odsniezona połowa chodnikow szlam jak po pustyni albo conajmniej ksieżycu.Myslalam ze kółka strace hihi

olcia- no bede musiala isc z malym ale chce zaczac chodzic jak bedzie cieplej bedzie juz stary moj maly bo pewnie cos kolo roku ale nie chce go narazac na przeziebienia ....
 
A ja sobie tak w ogóle to "wykończyłam" jednego (prawego) cycka..Nad brodawką zrobił mi się zastój i nie pomagają masaże..już zleciłam Sebie, że jak będzie wracał z pracy, ma kupić kapustę.. Gorączki nie mam, ale boli to nieźle:(:( no i zaczerwienione tam mam..Marysia niby ładnie pije, ale czasem leniwa jest i tak sobie myślę, że ten prawy cycek, to po części jej zasługa..:-:)-(
Buziaki

Oj Maxwell współczuję, wiem co to znaczy bo ja miałam zapalenie dwóch i temperaturę 40 C przy starszym. Jak się dowiedziałam od lekarza miałam źle odciągnięte piersi. No i dostałam antybiotyk na dwa dni, odciągać, masować piersi i małego musiałam na dwa dni odstawić A ty jak nie masz temperatury to przystawiaj małą jak najczęściej do bolącej piersi, bo gdzieś musiał zrobić sie zator :sorry2:

Odpukać przy drugim jest ok, człowiek mądrzejszy :tak:

A mnie tak potwornie boli głowa, że no masakra :wściekła/y:
 
Hej Dziewczyny:-), ja od wczoraj, od popołudnia walczę z zapaleniem piersi:-( Wczoraj miałam gorączki 38,4, dzisiaj już 39,0...głowa mi pęka od tej gorączki :-(Wczoraj w nocy walczyliśmy razem z Sebą - on masował i odciągał, ale niewiele niestety to pomogło..dzisiaj wziął wolne, żeby w razie czego mógł mnie zawieźć do lekarza..Zadzwoniłam po tą "naszą" położną i przyjechała koło 13.00..najpierw kazała mi ogrzać pierś ciepłą wodą, potem zaczęła masować przy pomocy
oliwki..ból masakryczny..coś tam zeszło, ale niestety nie do końca..kazała mi często przystawiać małą do piersi i obkładać po karmieniu i przez cały czas liśćmi kapusty utłuczonej tłuczkiem do mięsa..Kurcze, nie wiem, gdzie się tak załatwiłam..czy mnie przewiało, czy też zrobił się zastój (trochę tłuszczu z mleka w kanaliku..)No więc leżę sobie w łóżku, a Seba przynosi mi małą do karmienia..teraz żeby mi się nie nudziło, dał mi laptopa do łóżka:)Temperatura spadła do 38,0 więc nie jest tak źle..
Buziaki kochane..
 
reklama
witam Was
u nas ok, tylko dalej walczymy z zapaleniem ucha, nie pamietam czy sie chwalilam ale Kacprowi wyszly 2 zębole na raz i juz sa takie duze :-D:-D:-D:-D:-D
Maxwell ja tez mialam to co Ty dwa razy - masakra jakas bol nie milosierny, goraczka, ja na poczatku myslalam ze chora jestem, goraczka ponad 39C znajdz miejsce na piersi i jesli wyczujesz guzki to dokladnie masuj ku brodawkom, i caly czas rob masarze, i cieplą wodą i oliwką , ile mozesz najlepiej tyle razy co do ubikacji idziesz, wiem ze sie nie chce, ale tylko tak sobie pomożesz,
js przeciesz po porodzie jak trafilam do szpitala z tymi resztkami poporodowymi, mialam duzo pokarmu a tu karmic nie moglam, bo kacperek w domu a ja w szpitalu,zalewalam sie pokarmem, odciaganie nic nie dalo, i tak 3dni:-(taki bol..
 
Do góry