reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

Maxwell tfu tfu odkąd go zdiagnozowali nawet kataru nie miał.
Do mojej mamy dzwonił Lolo, i do mojego dziadka dzwonilismy....Do tesciów miał to załatwic mój M...:evil: W środe w przedszkolu Dzień Babci to Lolo da kartke z fotkami chlopaków Babci...
 
reklama
Hej Mamusie ;)

Witam nową mamcię ;)

U nas dzień babci i dziadka był obchodzony w Niedzielę, było bardzo miło.

Mam pytanie, wiecie coś może o samochodzie do sprzedania (chcemy kupić) Chodzi mi o
1. Skoda Fabia, rocznik powyżej 2000, gaz
2. Punto II, rocznik powyżej 2000, gaz, klimatyzacja
3. Seat Cordoba, rocznik j.w., gaz

Poza tym u nas choroby ciąg dalszy, już ok miesiąc Laura choruje. Teraz wrócił katar ;/
 
max - ja dalej gnije w wyrze wychodze na siku jedzenie i kontrole u lekarzy

rodako - ale o co cho z samochodami czy wiemy cos na temat aut jak sie jezdzi it czy ,czy ktos spzedaje? lepoej kombi bo widze ze chcecie gaz wiec butla w kole zapasowym a kolo zapaspwe w bagazniku rowna sie malo miejsca na zakupy czy wozek

witam nowe mamy ;]


my na dzien dziadka i babci kalendarze scienne 12 kartkowe kupilismy ze zdjeciami synka
 
Cześć dziewczyny:-)
A my jutro odbieramy nowe autko z salonu - kupiliśmy skodę fabię kombi:-):-) Zaszaleliśmy, ale postanowiliśmy, że choć raz nówkę możemy kupić;-)..musiałam się pochwalić, wybaczcie:-)
Kasiurek, biedna..ale lepiej leżeć, niż by mała miała szybciej wyskoczyć..wczoraj na kwietniówkach 2012 urodziły się już bliźniaki:szok:
Rodako, ja niestety nie słyszałam, żeby ktoś sprzedawał..myśmy zostawili w salonie naszą starą sienę za całe 1000zł (moje "panieńskie" autko), ale to już był rocznik 1999, więc staruszka..
A jak u Ciebie w pracy? Znalazłaś już coś nowego?
Miłego wieczoru..
 
witam ;)

Byliśmy w środę u kolejnego lekarza z Laurą (prywatnie), zajrzał do buźki i stwierdził przewlekłe zapalenie gardła, dał niestety antybiotyk i inhalacje. Z racji, że inhalator musieliśmy oddać, boi był pożyczony, zmuszeni byliśmy kupić. I udało nam się nabyć całkiem fajny i niedrogi (126zł). Generalnie wizyta super, fajny lekarz, ale ile nalatałam się po Zabrzu za antybiotykiem który przepisał (Ospen 750) masakra. Ale udało się. I Pulmicort do inhalacji był tani więc za wszystkie leki, które przepisał zapłaciłam mniej więcej tyle ile wygrałam we wtorek w lotto (miałam aż 3kę) - całe 24zł ;)

Wczorajszy dyżur zaliczam jak zwykle do męczących. Nie wiem czy to ze mną coś się dziej,e czy to ta praca stała się bardziej męcząca, ale jak wracam do domu, padam na ryjek,a kiedyś, pracując na cały etat (teraz tylko 1/2), po dyżuirze szłam jeszcze na imprezę ;D
 
Hej dziewczyny:-)
Co tam u Was słychać?
Bodzinka, dawaj zdjęcia z Dnia Babci i Dziadka:tak:
Rodako, jak Luretta? No i gratki z trójki;-):-)
Kasiurek, jak się czujesz?

A u nas ogólnie masakra..teściówka złamała nogę - otwarte złamanie..Martusia ma stwierdzona skazę białkową - jeszcze zobaczę, co powie jej pediatra, bo byliśmy na Majnusza w sobotę z nią i tak stwierdziła lekarka na dyżurze..a Marysia przechodzi samą siebie w swoich pomysłach i fochach..ech..
 
Mxwell skad ja to znam tez to przerabialam, Karola wlasnie skonczyla rok i powiem Ci ze to byl dla mnie bardzo ciezki rok, wiec zycze Ci wytrwalosci, z tym,że Kacper byl nieco mniejszy bo miał połtora roku jak urodzila się Karolka, teraz na szczescie sie fajnie bawią itd. jak sie nie widzą n.p przez weekend to tesknia do siebie.teraz to co jedyne moge narzekac to na zbytnie okazywanie milosci przez ttzn tak mocno tuli karolke ze "jej oczy na wierzch wychodza:D"
no i czasem jak ma nerwy to jeszcze ja uderzy ale juz sporadycznie... także cierpliwosci.
co do skazy u mnie mała tez miala od 2 mca do 6-7 szybko jej przeszlo ale zanim zoreintowalismy sie ze to skaza to kolki zaparcia na okraglo. Potem lekarz zapisal jej mleko HUMANA SL i bylo o wiele lepiej.

Co co auTta mamy forda focusa kombi 2001 r TDDI, kupilismy ze wzgledu na 2 wozki, ale mąz caly chce jakiegos Passata bo przeciez juz 2 wozkow nie wozimy, tzn tak przekonuje mnie maz do sprzedazy ale ja lubie to auto jest bardzo przestrzenne.no ale pewnie i tak go zaraz sprzeda...
 
rodako- ja sie boje powrotu do pracy no ale jeszcze troche czasu mam

max- no ja sie czuje ok leze i leze i mam dosc, mlody sie rozcgorowal wiec w ogole masakra no i wytrwalosci ;]


dziewczyny macie wzor jak o urlop macierzynski i zalegly wypoczynkowy prosic szefa? no i jakies strony ww gdzie jes porzadny kalkulator urlopu macierzynskiego? bo ja szukam znalalasm kilka i kazdy inaczej wylicza!!!!

jeszcze znalesc musze wzor podania o przeniesienie z calego na 7/8 etaty z okazji karmienia piersa czy cos innego wtedy ochronka roczna przed zwolnieniem jest ...
 
reklama
Aaaaaa Syberia brrrrrrrrrrrr. A ja dzielnie z Fifkiem Lolka do przedszkola zaprowadzam :-) Bo posyłam go mimo feri ;-) Ale ze mnie paskudna matka :-p
 
Do góry