reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

reklama
Ja nie dość, że z twarzy wyglądam młodo to mam tylko 150cm wzrostu i to dodatkowo ujmuje mi lat.
Rodako Na pewno się kiedyś gdzieś spotkałyśmy no i też pewnie jeszcze nie raz spotkamy.
 
Ostatnia edycja:
fajnie byłoby gdyby to forum przetrwało, rozwinęło się, zaczęło żyć, tętnić życiem. Razem jesteśmy z Zabrza, więc miło tak pogadać ;))


piszcie mamuśki!!!
 
Bardzo dobry pomysł:)

A ja mam takie pytanie, ponieważ słyszałam dużo dobrych opinii na temat biedronkowych pieluch Dada Premium. Sama natomiast kupuję Pampers Sleep&Play, ale ostatnio ich cena wzrosła o 6 zł i zastanawiam sie czy czasem nie przerzucić się na tańsze ale dobrej jakosci pieluchy.

Mój Adaś ma już prawie 9 miesiecy, więc zaczniemy naukę sikania na nocnik, ale z pieluszek tak szybko też nie zrezygnujemy. Tym bardziej, że większosć czasu mój syn jest z moją mamą, a ona uważa, że Adaś ma jeszcze czas.

Czekam na info jakich pieluszek wy używacie i o ich opinię:)
 
A tak poza tym muszę się pochwalić mojemu synowi wychodzi już 5 ząbek i tak a propo ząbków wczoraj czytałam artykuł, że jak już są 4 to powinno się je zacząć powoli szczotkować i przyzwyczajać malucha do szczoteczki?
Co o tym sądzicie, kiedy wy zaczęłyście dzieciakom myć ząbki?
 
justynaifasolka my uzywamy pieluszek Dada, są niezłe, ale mało chłonne, często kupka wypływa. Sleep&play są jak dla mnie beznadziejne, bo nie mają ściągacza bocznego. Najlepsze są active baby ;) ale niestety cena koło 55zł ;/
My mamy 6 ząbków i szczotkujemy ;) Laura bardzo lubi ;)polecam ;)
 
Bardzo dobry pomysł:)

A ja mam takie pytanie, ponieważ słyszałam dużo dobrych opinii na temat biedronkowych pieluch Dada Premium. Sama natomiast kupuję Pampers Sleep&Play, ale ostatnio ich cena wzrosła o 6 zł i zastanawiam sie czy czasem nie przerzucić się na tańsze ale dobrej jakosci pieluchy.

Mój Adaś ma już prawie 9 miesiecy, więc zaczniemy naukę sikania na nocnik, ale z pieluszek tak szybko też nie zrezygnujemy. Tym bardziej, że większosć czasu mój syn jest z moją mamą, a ona uważa, że Adaś ma jeszcze czas.

Czekam na info jakich pieluszek wy używacie i o ich opinię:)
ja kupuje dada, helen harper z carrefura, i inne tanie NIE CERATOWE pieluszkii kazde sa fajne . Wydaje mi sie ze trzeba miec duzo pieniazkow zeby dziecko w pampersie trzymac. Tym bardziej ze im wieksze dziecko tym czesciej sie je zmienia. i zycze powodzeni w odpieluszkowaniu i zgadzam sie z mam ze jeszcze za wczesnie n nuke nocnika ;] pzdr
 
A tak poza tym muszę się pochwalić mojemu synowi wychodzi już 5 ząbek i tak a propo ząbków wczoraj czytałam artykuł, że jak już są 4 to powinno się je zacząć powoli szczotkować i przyzwyczajać malucha do szczoteczki?
Co o tym sądzicie, kiedy wy zaczęłyście dzieciakom myć ząbki?
zabki powinno sie myc od 1 zęba -zeby dziecko przyzwyczajac to raz sa takie nakladki na palec jak jest zabkow wiecej to szczoteki do zebow. Jak pracowalam w przychodni to przychodzili dzieci 3-4 letnie kotrych rodzice twierdzili ze lo jeszcze czas na nauke okazalo sie ze dzieci maja do wyrwani duzo zebow tzw satlych i maja juz protezy kotre sie wymienia co pare miesiecy jak szczeka rosnie i protezka jest za mala.
 
reklama
Ja używam pampers activ baby i one często są w makro w promocji i wtedy kupujemy ze 3 krtony bo są pakowane po 99 sztuk i więcej w zależności od rozmiaru, ale my kupujemy 99 sztuk i kosztują 65zł. Jak nam się kończą to przeważnie znowu jest promocja i tak w kółko. Używałam na początku pieluszek biedronkowych, ale odkąd Bartuś zaczął przesypiać całe noce zrezygnowałam z nich bo zawsze rano całego musiałam go przebierać, bo przemakały, a w dzień co 3 godz, albo i częściej musiałam zmieniać, a w tych z pampersa to i po 5 godz. chodzi. Teraz tak od 3-5 pieluszek na dzień nam idzie, ale przeważnie 3.
Co do nocnika to Bartuś miał chyba 11 miesięcy jak pierwszy raz zrobił siku na nocnik, ale to przypadkiem bardziej było, bo jeszcze się nie uczyliśmy no i jakoś nie ciągnie go do tego, ale staram się go jak najszybciej nauczyć na nocnik robić. Wie, że robi się na nocnik, ale jakoś jak chodzić bez pieluszki to zawsze narobi w majtki.
Co do ząbków to Bartuś ma już 16 i zaczęliśmy szczotkować chyba jak miał 10, a może i później, ale on lubi więc nie mamy z tym problemu.
 
Ostatnia edycja:
Do góry