reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

Hej nie wiem czy mnie pamiętacie, bo wieki mnie tutaj nie było. Jakoś ostatnio nie było czasu, bo chcemy kupić mieszkanie teraz wynajmujemy i to zajmuje nam cały wolny czas. Dla przypomnienia jestem dokładnie z Helenki, a mój synuś ma skończone 14 miesięcy.

Kasik co do cesarki to ja miałam chociaż ty już pewnie jesteś po to mogę Ci powiedzieć, że ja na opiekę narzekać nie mogłam. Co chwilę przychodziły pielęgniarki i się pytały czy nas coś nie boli czy czegoś nie potrzeba także nie było źle zwłaszcza, że nie słyszałam dobrych opinii o tym szpitalu, a jak się okazało nie jest taki zły. Co do becikowego normalnego ja załatwiałam w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie to jest tam gdzie Urząd Pracy.
 
reklama
Nikola kiedy Twój synuś sie urodził?? Moja Malutka też skończyła 14 miesięcy i też jestem z Helenki ;)

co do szpitala w Starych Tarnowicach to mój lekarz sam tak zdecydował i grosza za to nie płaciłam ;)
 
Cześć dziewczynki. Dawno mnie tu nie było, ale widzę ze dużo się tu nie działo:)

Dziewczyny może znacie kogoś znajomego kto chce kupić wózek. A ja proszę Was o opinie odnośnie spacerówek - parasolek, które są fajne?
 
Rodako mój synuś urodził się 6 lipca :) Widzę też, że nawet ślub brałyśmy w tym samym roku tylko, że ja 30 czerwca. Napisz coś więcej o sobie może nawet się znamy. Ja mam 23 lata i na Helence mieszkam od urodzenia.
 
Ja na Helence mieszkam od kwietnia zeszłego roku czyli niecałe 2 lata ;) Podejrzewam, ze możemy znać się z widzenia. Jestem nieco starsza, mam 28 lat ;) (ale nie wyglądam hehe) a mieszkasz na starej czy nowej?? Laura urodziła sie 28 czerwca
 
Ostatnia edycja:
No to na pewno z widzenia się znamy. Ja mieszkam na starej Helence a ty? Ja na swój wiek tez nie wyglądam. Dają mi góra 17-18 lat i czasem nawet jakieś starsze babki w kolejce do kasy do mnie na ty mówią trochę mnie to wkurza, ale co zrobić. Na pewno będę się cieszyła gdy w wieku 40 lat dają mi 35 :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej, dziewczyny widzę, że sporo osób ma z tym "problem":) ja również nie wygladam na swój wiek mam 24 lata, a ostatnio usłyszałam, że wyglądam jak taka nastolatka co najmniej na 15 lat:)
Śmieję sie, że mój Adaś jak urośnie to będzie mnie na imprezy zabierał:D
 
Do góry