reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

wpadłam na chwilkę napisać,że 25 lipca urodziłam córkę Oliwkę - 58 cm i 4400g.lecę robić mleczko bo córuś bardzo żarłoczna:)
 
reklama
Seeya- gratulacje!!!! duza córeczka :)
A ja wlasnie wrócilam wczoraj od rodzinki, fajnie bylo tylko szkoda ze tak krótko, kacperek było wniebowziety.

Straszna tragedia wydarzyła się u wrzesniówek na pewno widziałyscie.Brak słow jakie zycie jest ulotne, tak szkoda tych dzieci.... :-:)-(
 
Tak tragedia.... brak słów... w jednej chwili życie ulatnia sie z człowieka :(((
To takie przykre... ale niestety nie możemy nic na to poradzić.... Szkoda że nie było jej dane urodzić tego dziecka patrzeć jak rośnie jak stawia pierwsze kroki.... No i szkoda jej drugiego malca..... :(((
 
wpadłam na chwilkę napisać,że 25 lipca urodziłam córkę Oliwkę - 58 cm i 4400g.lecę robić mleczko bo córuś bardzo żarłoczna:)
Gratulacje Seeya!!!Super dziewczynkę urodziłaś:-)!!!

Co słychać dziewczyny? Ja już od czwartku z powrotem w pracy..w środę byłam na wizycie kontrolnej u mojej ginki i na szczęście wszystko jest ok!!Po nowym roku możemy zacząć się starać o rodzeństwo dla Marysi;-)..
Adddaaa, jak się czujesz?
Patrycja, jak na nowym miejscu się mieszka?
Sabinko - co u Ciebie?:-)
No i ciekawe, co u Ollci i Marzenki..
Milusiego weekendowania, buziaki kochane
 
Adaa- to przykre biedne dzieci traume przezywaja pewno.. a i najbardziej tej nienarodzonej dziewczynki szkoda :(
Olciu kochana wszystko u nas dobrze mały rośnie a rośnie zaczyna powoli mi raczkować tzn przemieszcza sie po pokoju sie odpycha przekreca, turla :) pozatym jak widzialas na NK . mały juz fajnie je nawet mu właśnie ciacha takie twarde daje zeby sobie dziąsła porysował :)
A jak ty sie czujesz? noo to powodzenia zycze w przyszłym roku kochana :*:*
 
reklama
Tczew - Zgina kobieta w zaawansowanej ciy - Wiadomoci - Aktualnoci

tu jest wszystko opisane, ona byla w ciazy ale miala jeszcze dwóch synow.Spodziewala sie corki.
Kurcze tak myslałam właśnie że to musiał byc wypadek samochodowy..... auto jest w strasznym stanie... i pomyśleć że taka plama oleju może odebrać dzieciom matke a facetowi żonę i nie narodzone dziecko.... Nawet sobie nie wyobrażam jak sie ten mąż musi czuc :(((
Gratulacje Seeya!!!Super dziewczynkę urodziłaś:-)!!!

Co słychać dziewczyny? Ja już od czwartku z powrotem w pracy..w środę byłam na wizycie kontrolnej u mojej ginki i na szczęście wszystko jest ok!!Po nowym roku możemy zacząć się starać o rodzeństwo dla Marysi;-)..
Adddaaa, jak się czujesz?
Patrycja, jak na nowym miejscu się mieszka?
Sabinko - co u Ciebie?:-)
No i ciekawe, co u Ollci i Marzenki..
Milusiego weekendowania, buziaki kochane
Hej, bardzo fajnie sie mieszka :) trochę ćmy wkurzaja mnie ale jak je zaraz pozabijam to przestana mnie wkurzać hahaha

Wiecie co .... ostatnio z moim rozmawialiśmy o tym że mogłabym pójść na prawo jazdy.... mój już nawet znalazł dla mnie auto... ponoć jakaś wyjątkowa okazja po taniochu by go kupił.... tylko ja niewiem czy dam rade na tym prawku.... boje sie ... sama niewiem czego ale sie boje ://
 
Do góry