reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zabobony , przesądy i wrózenie płci z kształtu brzucha

reklama
:szok: Nie dotykać psów ani kotów, bo się matka zapatrzy i urodzi dziecko z czterema sutkami :-D a ja mam i psa i kota :no: moje biedne maleństwo.
 
:-):-):-)... Hehehe... Temat jak rzeka! Dodam jeszcze do tego ( żywcem z lamusa ), że przyszła mamusia nie powinna z nikim dzielić się jedzeniem , bo będzie miała mało pokarmu i że nie powinno się dotykać jej brzuszka , bo można się ciążą zarazić:-D:-D:-D. To chyba najlepiej jakbyśmy na cały okres ciąży zamykały się w jakiejś szopie:-p
 
Mi powiedzieli żeby pod sznurem do prana nie przechodzić, ale czemu to juz nie powiedzieli:):) Jak jeden z moich klientów zobaczył że wysiadam już z wielkim brzuchem pod jego firmą- pracowałam jako przedstawiciel handlowy do samego konca ciąży to mi powiedział że mam przestać jeździć bo się dziecko wytrzęsie i poród będzie bardzo ciężki:):):)światły biznesmen, kurczę....:):)
 
Zabobony zabobonami ale u mnie jest taki przypadek iż calą ciąże farbowałam włosy tak jak zawsze czyli co około 1,5 miesiąca i córka urodzila sie ze znamieniem (myszka) moze babcie maja racje :eek:
A jak byłam w ciąży i nie wiedziałam jakie imie damy córce to mówiłam Myszka - no i wykrakałam sobie jak to niektórzy stwierdzili
 
Ostatnia edycja:
ja słyszałam, że nie można kręcić wlosów w ciąży, bo się pępowiną dziecko owinie, albo nie można patrzeć na brzydkich ludzi bo się brzydkie dziecko urodzi. :-)
 
proszę mi tez sprawdzić
moja data urodzenia to listopad 1984, a poczęcie sierpień 2009
dzieki :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry