reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zabkowanie

dziewczyny, moze to głupie ale jak rozpoznać, ze idą ząbki?
moja nie jest marudna ale się trochę ślini i wpycha piąstki i wszystko co znajdzie do buzi ...
a jak zaglądam to nic szczególnego tam nie widzę? a co powinnam zobaczyć jeśli będą szły?
 
reklama
kpi- ja od kilku tyg widziałam ząbki jak by pod skórą, a poza tym to kilka dni temu fifi dostał krost wokół buzi, ślini się 100 razy mocniej no i wieczorami zmienia się w potworka jakiegoś, a dziś nawet jeśc nie chce, podobno przed zębem pojawiają się kropki na dziąsełku, u nast akurat się to nie sprawdziło no a na dziąsełku taka kreseczka się robi jeszcze

a najlepsza była pediatra na kontroli we wtorek- zagląda i mówi, że tu jeszcze daleko do zębów u Filipa a wieczorem mąż odnalazł zębola
 
dziewczyny, moze to głupie ale jak rozpoznać, ze idą ząbki?
moja nie jest marudna ale się trochę ślini i wpycha piąstki i wszystko co znajdzie do buzi ...
a jak zaglądam to nic szczególnego tam nie widzę? a co powinnam zobaczyć jeśli będą szły?
u mojej były kropki na dziąsełkach, później pojawiła się kreseczka taka jakby cieńsza skórka, no i później ząbek. Przy drugim dzień czy dwa przed wyjściem mała miała poliki całe czerwone
 
Czy to prawda ze kupka przed samym wyzynaniem zabka ma inny zapach? Ktoras ma doswiadczenie?
U mnie jak Kacprowi pojawił się pierwszy ząbek to miał biegunkę...Ale to tylko przy pierwszym ząbku bo później już nie.
A co do zapachu to nie wiem nic...

No my czekamy na te ząbki i czekamy bo normalnie ciężko jest...
 
Helenka trochę bardziej marudna niż zazwyczaj-więcej trzeba ją nosić , ale jak już się nosi to jest Ok...terrorystka jedna ;-) Przebiła Jej dolna prawa jedynka :-) Od dwóch dni ślini się na maxa ;-)
 
reklama
Łukasz ma dwie "guleczki" , wydaje mi się, ze idą dolne jedynki, buczek mu się włączył i tak mi buczy i marudzi cały dzień wczorajszy i dzisiejszy. Ciekawe co z tego będzie.
 
Do góry