reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ząbkowanie

U nas dolna lewa dwójka na wylocie - nocki są masakryczne, a najgorsza moja pobudka o 5:30 do pracy........... ale młoda jest przekochana i to mi daje nadzieje , zostaje przetrzymać choc nie jest łatwo:tak:
 
reklama
mamakama- mąż ma w rodzinie dziewczynkę, byliśmy u niej ostatnio gdy miała roczek z hakiem i też 0 ząbków. Nie martw sie, wyjdą w końcu !
 
No to jednak idzie ta dolna jedynka!!Wczorajsza noc z przebojami i dzisia dziąsełko było bardzo spuchnięte i czerwone!!:-)
 
u nas masakra:no: idzie dolna dwójka, i górne czwórki. Tylko zastanawiam się czy to możliwe żeby tak wychodziły. dziąsła spuchnięte i wszystko pcha do buzi.:szok: chrupki kukurydziane przynoszą ulgę:-)
 
Gratulujemy zębaczom:)
My mamy dolną prawą czwórkę, tą dzięki której anginę tak bosko przechodził:baffled:
 
U nas też dolna prawa czwórka, przebiła się wczoraj i od wczoraj masakra... mega katar zatokowy, co chwilę przebudzania w nocy. To samo było przy pierwszej czwórce, w zasadzie to się nawet spodziewałam, tylko Majka się męczy, aż mi Jej szkoda :-(
 
WITAM DZIEWCZYNY
MOJEJ MALEJ TYDZIEN TEMU DWIE DOLNE CZWORKI NA RAZ SIE PRZEBILY:szok: MASAKRA TYDZIEN NOCEK ZARWANYCH BO CO 2 GODZINY POBUDKA, DZISIAJ PATRZE I CO? GÓRNA LEWA CZWÓRKA WYCHODZI, I ZNOWU NOCKI NIE PRZESPANE...;-)
 
reklama
u nas dwie górne czwórki idą i chyba dolna dwójka, bo za cholerę (przepraszam za słowo :sorry2:) nie da sobie dziąsła tam dotknąć :zawstydzona/y: a jak tylko musnę palcem przy przemywaniu ząbków w to miejsce, to płacz jest :-(
 
Do góry