reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie

reklama
Anielap- mysle ze nie powinnaś sie tym przejmowac.Moich znajomych synek dostal pierwsze ząbki jak mial 14 miesiecy ale wyszly mu odrazu 4 i teraz idzie reszta ;-)A Amelka to rzeczywiscie kasownik przypomina szczegolnie jak sie usmiecha;-)
Gozdziczek-Naprawde sliczniusie te oczka az zaćmiewaja ząbki:-)
Anielap a Zuzia o ile dobrze pamietam tez ma takie piekne niebieskie oczka:tak:
 
A my juz mamy 4!!!:tak::-) dwie dolne jedynki i dwie gorne:-)
kotku, najpier widac kreseczki biale a potem wyjdzie zabek. Dziaselko robi sie takie troszke bledsze kilka dni do przodu. Czasem mi sie wydawalo ze nic nie widze a poptem zabek wyszedl wiec musialam "cos" widziec.

Monia mi się cały czas wydaje ze cos widzę ale nic nie wychodzi.

Kotku, a jak u Ciebie? Pojawiło sie coś w końcu?

Kotku, właśnie, a jak Laura? Coś się wykluło?
Dzieki dziewczyny że pytacie, ale nadal jest tak samo czyli 2 białe kropeczki, jak przejadę palcem to czuję jak haczą i to wszystko.

anielap nic się nie przejmuj, ja od zawsze słyszałam że im później tym lepiej, a wyjść wyjdą na pewno :tak:
Ja też o tym słyszałam:tak:.
Anielap nie przejmuj się póki co u nas nadal zęby niby sa a jakby nie było :-D.
Elmaluszek sliczne perełeczki ma Amelka:-),
Goździczek Twój synek tez ma sliczne perełki no i oczęta równiez:-).
 
Kotek to Laura jeszcze nie opuściła całkiem pokładu bezzębnych, ale już jest na pokładzie zębatych:-D
Fajnie, gratulacje!!!​
 
No i u nas w końcu wyszła górna prawa jedynka. Druga też już w drodze.
Czekałam, czekałam az się doczekałam Całe 3 miesiące, odkąd wyszły dolne jedyneczki!! Po wielu trudach, marudzeniu, goraczkowaniu, gryzieniu... i czego tam jeszcze po drodze nie było.......yes yes yes.
 
My zębów 5, i tak myślę, że może przez to ząbkowanie takie rozwolnienie ma Wojciu już od kilku dni. Myślałam, że to jelitówka, ale oprócz qpy rzadkiej nie ma żadnych innych objawów:dry::baffled: Jak mi się zesrał za przeproszeniem wczoraj :szok::szok::szok::szok: aż na plecy, więc wszystko co z niego zdejmowałam łącznie z ciuchami szło do wyrzucenia od razu a Wojtek prosto do wanny :szok::szok::szok::szok::-D
 
O agik a ja dopiero doszlam do tego wątku.Na dolegliwosciach napisalam Ci ze wlasnie moze bc to przez ząbkowanie.Podalam Ci nazwe fajowskiego leku:tak:
 
reklama
Do góry