reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie

Jeśli dobrze kojarzę to tylko moja Zuzka i Alicja Rysy nie mają jeszcze ząbków.
Fajnie Ryska że nie jestem sama na placu boju.

A wszystkim małym gryzakom bardzo gratulujemy.
 
reklama
Nie macie się czym przejmować. Wczoraj byłam u siebie na bazarku, Weronika zostawała z Magdą przed budą jak ja wchodziłam do środka i stawała na głowie, aby Magdę rozśmieszyć. W rezultacie ta się tak śmiała, że było jej widać całe uzębienie. No i akurat w jednej z bud stała koło mnie kobitka i pyta ile ma moja rozrabiaka. Ja jej na to że 10 - w tym momencie Magda wybuchnęła śmiechem, kobitka spojrzała i prawie zbladła. Zapytała tylko ile Magda ma zębów. Jak jej powiedziałam że 8, to stwierdziła że nie ma sprawiedliwości na tym świecie, bo jej synek ma 11 miesięcy i tylko 1 ząbek. Więc jak widać u dzieci strasznie różnie to wychodzi...
 
podczytuję Was ukradkiem, ale z pisaniem to u mnie ciężko ;-) Mój Szymuś ma 6 ząbków i chyba będą kolejne bo jakoś mi tak "pachnie", tzn. jest bardziej wrażliwy, łatwiej się wkurza, choć to anioł nie dziecko, no i niezbyt ładne kupy. kurczę,macie coś fajnego na bolące dziąsełka? buziaki dla mam i maluszków!
 
u nas sprawdza sie Dentinox , jak dla mnie i oczywiście dla Szymka rewelacja..

My się chwalimy 2 kolejnymi ząbkami !! wczoraj wyszły 2 naraz, górna prawa jedynka i górna lewa dwójka :-D:-D:-D więc mamy już 5 + 2 = 7 :rofl2::szok::-D
 
my narazie mamy 3 i to w dodatku na dole :) ale szykują się już następne bo Sara jest strasznie marudna i rzuca się na wszystko co można ugryźć :D
 
u nas zabki zaczęły wychodzić pod koniec 5 miesiąca....najpierw dolne jedynki...obie w tydzien...potem miesiąc przerwy i w ciągu tygodnia cztery górne.....a teraz wyszła już pierwsza dwójka na dole.....i jak zwykle....bez zadnych zeli bo pati wymiotuje po nich...ale nie jest marudna i znosi to z wielkim podziwem....no i zastrzyki....przy każdym wychodzącym zebolu stan zapalny gardzielka...i zastrzyki..:-(.... PIEKNE MA PERELKI...ostre jak dziabli....:-)
 
reklama
a ja już nie mam siły:zawstydzona/y: mojej córci od tygodnia wyżyna sie górna dwójka i wyjść nie może... biedna się strasznie męczy biegunka,temperatura i zero jedzenia... jestem załamana:-( boję się,że mi dziecko się odwodni:zawstydzona/y: a lekarz na to,że muszę przeczekać...tylko ile??? cztery pozostałe ząbki wyszły bez problemu... tylko ten pierdzielony nie chce wyjść...u Was też tak jest???
 
Do góry