reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie

Mamy już 16 ząbali:-):-). Piątki to chyba wychodzą później? Jeśli tak to my zakończyliśmy ząbkowanie narazie, wczoraj przebiła się ostatnia trójka:tak::tak::tak:. Reszta potem:happy:
 
reklama
Aniajw, nie pocieszę Cię, żadne później. Piątale już wychodzą - Magda ma już wszystkie zębolki, czyli 20 szt. Nawet nie wiem kiedy to się stało....:szok: na szczęście...:-D Dopiero na szóstki sobie poczekamy gdzieś do 5-6 roku życia - i oby jak najpóźniej się pojawiły. Bo jak już kiedyś pisałam - 6tki, to pierwsze STAŁE zęby, więc jako pierwsze nie wypadają i siłą rzeczy są najstarsze. Więc niestety najszybciej się psują.:eek: Ja np. już 3 mam załatwione - 1 brak, 1 połowa została i nie da się dosztukować, bo co mi dorobią to odpada i 1 leczona kanałowo.:baffled: Generalnie z zębami problemów nie mam, nie psują mi się tak łatwo, a te cholerne 6tki lecą jak głupie.:crazy:
 
Ostatnia edycja:
u Szymona też dwie dolne piątki się już wykluły. górne są w drodze. ząbkami poszedł w męża, ma niezłe"łopaty" i boli go mocno jak się wyrzynają. też się pocieszam, że jeszcze tylko te dwie górne i spokój na jakieś trzy lata :-)
 
W piątek na 16.30 Zuza idzie do dentysty (pedodonty). Z ojcem. Ja tam nie chce jej sprzedać złych fluidów strachu.
Trójki mamy w drodze, ale dolnych dwójek nie:no:
Ciekawam co to będzie.​
 
Zapomniałam wam napisać. Nasza wizyta u pedodonty trwała 30min, niestety Zu paszczy nie otworzyła i nic nie wiemy. Mamy nadal ćwiczyć otwierania buzi i bawić sie w domu w dentyste. Nic nie zapłaciliśmy, a Zu "w nagrode" dostała bańki mydlane.​
 
Anielap ja się Zu nie dziwię:no:.
Widać, że pedodonta w porządku skoro Was nie skasowała:tak:
 
Ostatnia edycja:
Mamy nareszcie wszystkie trójeczki.
Dwójek dolnych nadal brak....

002264970.png
 
reklama
Do góry