reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie naszych pociech :|

u nas w 6 miesiącu wyszły 2 ząbki na dole i od tamtej chwili cisza
wcześniej tarła ząbkami o górne ale jakoś przestała
czasami próbuje sprawdzić czy coś się nie wykluwa, ale kończy się to pogryzieniem ( bolesnym) mojego palca..
 
reklama
heh a my mamy <jupi>, co prawda część, ale mamusia jest bardzo dumna z córeczki:-). Bogda lada dzień, pewnie Twoje maleństwo też bedzie mieć:-);-)
 
Dziewczyny powiedzcie, że zwiększenie ilości kupek dziennie i do tego ich rozrzadzenie to na ząbki...błagam :-p Moje dziecko ma tak od dobrego tygodnia i zaczynam już się martwić. Nie dostaje nic nowego, nawet gluten odstawiłam bo się przestraszyłam, że to od podwojenia dawki może. Ale zmiany po tym odstawieniu na lepsze nie ma. :dry:
 
U nas z kupkami jest bardzo różnie, Czasami tylko 1 a czasami 2-3 i też mocno rozrzedzone i "zapachowe". Chyba zależy co zje (po buraku czerwonym zawsze big kopa) a ząbki już na dole dawno wyszły. Na górze jeszcze nie widać.
 
reklama
Wika też różnie robi, ale nie zauważyłam żeby kupy sie różniły od tych przed zębem a tych po. A my ciągle mamy tylko dolną jedynkę i dalej nic nie widać. Ale igiełka jak u szczeniaczka
 
Do góry