reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie naszych pociech :|

reklama
Witajcie kochane mamusie. Chcę wam powiedzieć a raczej napisać, że nic mnie w życiu tak nie zaskoczyło jak zęby mojego dziecka. Amelka kończy dzisiaj 7 miesięcy i właśnie dwa dni temu zauważyłam, że wychodzi jej 7 ząbek. dolna lewa dwójeczka. Tak wogóle to dolne dwójki wyszły jak miała 3 i pół miesiąca potem długo nic i we wrześniu zaczęły iść górne dwójki. Na pozątku października okazało się, że nie tylko górne jedynki ale razem z nimi i dwójki a konkretniej lewa 1 i 2 przebiły się i prawa dwójka a prawa jedynka jakiś tydzień potem inagle ostatnia fala marudzenia i okazuje się że oto wychodzi dolna dwójka. Muszę jeszcze zaznaczyć, że jestem zaskoczona jak bardzo spokojnie moje dziecko przechodzi ząbkowanie, wcale nie ma histerycznych płaczów a takie marudne dni albo bezsenność zdarzyły się dosłownie kilka razy, tylko budzi się częściej w nocy i wtedy dostaje cycusia, bo zawsze po tym momentalnie zasypia (sama w łóżeczku).:-p:happy:
 
Udało nam się uwiecznić nowe "nabytki" Mateusza ;). Oto one:
 

Załączniki

  • Resize of PICT8216.JPG
    Resize of PICT8216.JPG
    103,7 KB · Wyświetleń: 51
reklama
Do góry