reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie naszych pociech :|

reklama
Nasz maluszek jeszcze nie ma zabka :( strasznie sie meczy- nawet mu apetyt odszedl - czy to mo\liwe, wczesniej tak ladnie jadl poradzcie mi prosze:no:
 
Wiktoria też nie chciała jeść jak wychodziły jej ząbki (jeszcze nie wyszly). Od kilku dni jest lepiej z jedzeniem, nie budzi się w nocy z płaczem. Widać ząbki w dziąsłach - u góry nie mogę zobaczyć, ale u dołu widać w dziąsłach 6 ząbków :szok:
 
mojej córci lada dzień wyjdzie ząbek bo już jest blisko, prześwituje przez dziąsełko:tak: nawet cieszę się że to tak długo trwa bo czym później wychodza ząbki tym sa mocniejsze i lepiej zmineralizowane:tak::-)

mojej kolezanki córcia jak miała 7 miesięcy posiadała już 7 ząbków:szok:
 
a u nas nic nie widac, nic nie przeswiyuje i nic nie ma!chociaz cycuszki nie sa pogryzione!jeszcze....:-)
 
reklama
a mojej Wice wychodzi pięknie ta dolna jedyneczka i chyba przebija się druga, jutro musze porządnie popatrzec:-) mam kasownik do biletów w domu:-D:-D:-D:-D:-D
 
Do góry