reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie naszych pociech :|

zaglądałm Natalce do buźki i ma takie przy dziąśle dwa zgrubienia tak jak na fotce Eweliny Piotrusia:tak: i jeszcze taką kreskę jakby kieszonka na zęba:tak: oczywiście na dwóch jedynkach:szok: na górze to samo:szok: mam nadzieje że 4 na raz nie idą:no:
a marudna jest mega!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
nam juz wylazły górne 2 wiec moze bedzie mniej marudził. aczkolwiek nadal ma opuchniete dziasla i lekarka jak go w sobotre ogladala to powiedziala ze dziasla wygladaja jak by kły szły !
 
u nas też wygląda jakby szedł kieł u góry po lewej -ma już 2 dolne zęby i nimi właśnie ociera górne dziąsła..
my używamy teraz Dentinox'u wcześniej był Calgel i Aperisan..
 
u nas wyszly 4
cale szczesie na uropie i dziadki pomagali bo nocki nie przespane i mega maruda
u nas wlasnei szly 4 na raz. ciezko zrobic zdjecie bo sie nie daje dotknac narazie ale moze jutro poprubuje i moze sie uda:tak:
 
kupiłam dzisiaj małej żel na dziąsła DENTINOX podobno bardzo dobry:confused: zobaczymy bo jest dwa razy droższy niż BOBODENT:szok:
pare dni temu kupiłam CALGEL i się tylko wkurzyłam:wściekła/y: większa połowa opakowania była napompowana powietrzem:wściekła/y:
 
roksi ja mam Calgel i też mi się wydaje, że jest go dziwnie mało w tym opakowaniu. Wcale dużo go nie używałam, a opakowanie prawie puste.
 
roksi ja mam Calgel i też mi się wydaje, że jest go dziwnie mało w tym opakowaniu. Wcale dużo go nie używałam, a opakowanie prawie puste.
Ano jest go mało. Ale Calgel jako jedyny nie zawiera cukru (podobno), dlatego ja go będę używać dalej, bo nie chcę żeby się młodemu te nowe ząbki od razu zepsuły. Roksi, możesz zobaczyć czy Dentinox zawiera cukier? Może mam złe informacje ;-).

Dzisiaj jak smarowałam Karolowi górne dziąsła, to mnie użarł w paznokieć. Ale bolało :szok:.
 
O widzisz, nawet nie wiedziałam o tym cukrze. Dobrze, że napisałaś. To wtedy faktycznie lepiej używać takiego.

Udało mi się zajrzeć dzisiaj w paszczę młodej i zębów brak a i jakichkolwiek zmian zauważalnych przez mnie również :-D Mam nadal dziąślaka :-p
 
Ano jest go mało. Ale Calgel jako jedyny nie zawiera cukru (podobno), dlatego ja go będę używać dalej, bo nie chcę żeby się młodemu te nowe ząbki od razu zepsuły. Roksi, możesz zobaczyć czy Dentinox zawiera cukier? Może mam złe informacje ;-).

Dzisiaj jak smarowałam Karolowi górne dziąsła, to mnie użarł w paznokieć. Ale bolało :szok:.
na opakowaniu jest napisane że nie zawiera cukru:-)
 
reklama
Do góry