reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabkowanie czyli zeby, zabki, zabeczki!!!

reklama
Ojoj ale zabkow przegapilismy. Wszystkim nowym kroliczkom zyczymy zdrowego, slicznego usmiechu
Ja slyszalam ze mozna myc zabki od pierwszego zabka, ale wlasnie taka specjalna pasta, i ona jest przezroczysta i dzieci moga ja polykac:tak:
a temp, to my mamy w farenhaitach, wiec nie wiem jaka jest:-)
 
U nas zabkow ani sladu...mam nadzieje ze niedlugo..bo wszystko jest zjadane..wlasnie przylapalam Brianka jak gryzie szczebelki...a tylko na chwile odwiazalam mu ochraniacz zeby mogl na mnie patrzec:)hehe
 

Załączniki

  • DSCF5188.JPG
    DSCF5188.JPG
    55,5 KB · Wyświetleń: 25
  • DSCF5192.JPG
    DSCF5192.JPG
    43 KB · Wyświetleń: 43
Hihi Iwonko to jak Brianek bedzie juz mial zabki to musisz uwazac zeby nie przegryzl szczebelkow!!! Ale fajne fotki!!!!
 
Gratulujemy wszystkim ząbków !!!!
My jeszcze czekamy, ale sił mi już brakuje. A siwych włosów, to też sporo dostałam. Przynajmniej rozjaśniają mi wstrętne czarne odrosty:-D .
 
gratulacje elpiskowemu Kubusiowi ząbeczków!
Kociu- u nas też taka temperatura ustawiona, ale malutki ma rączki ciepłe w nocy więc chyba nie marznie
 
A ja dzis znowu wyciaglnelam Brianka ze spiworka..calego mokrego..nawet spiworek byl wilgotny..nie wiem czemu on sie tak w tym poci..niemamy za cieplo w pokoju...wasze malenstwa tez tak maja w spiworkach??????:no: ..ide dzis na zakupy po jakich nowy..tylko ze nie wiem czy to cos da..bo ten jest chyba dobry..obleczony bawelna a w srodku polyester...:no: :baffled:
 
Iwonko,może to przez ten polyester?Zuzia ma taki polarkowy i po wyjęciu z niego jest cieplutka ale nigdy spocona...

A że to ząbkowy wątek to mam pytanie,które ząbki następne powinny iść?Bo coś mi się wydaje,że tym razem górna jedynka się pcha...
 
reklama
Do góry