reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabkowanie czyli zeby, zabki, zabeczki!!!

A my dalej czekamy na zeby:confused::-( juz mnie to zaczyna wkurzac powoli bo wszyscy ciagle pytaja a ja juztrace cierpliwosc tlumaczeniem wszystkim ,ze musza wyjsc do roku:wściekła/y:
 
reklama
Kochane, nie zamartwiajcie sie tak!! Z tego wychodzi (jak wierzyc w przesady), ze wasze dzieci beda mialy najzdrowsze zabki i pozniej im na starosc wypadna!!!! Jedyne czego wam zycze, to zeby ten nagly wysyp zabkow nie byl bolesny dla waszych dzieciaczkow!!!!

A tym maluszkom, ktore maja juz zabki-sedecznie grtuluje!!!
 
u nas też oprócz języka w buzi nie ma nic... choc widząc zachowanie Adasia i jego spuchnięte dziąsła wyjdzie chyba 10 od razu:baffled:
 
U nas tez ani jednego zęba :) Za to marudna jes strasznie i do tego doszedl dzis katar i chrypa... oczywiscie w piatek popoludniu, przed dlugim weekendem, kiedy wszyscy lekarze na urlopie :/ no ale podobno katar i chrypa moge tez byc na zeby, wiec zobaczymy :)
 
Dyziu u nas to samo. Zęby nacierają juz od kilku dni ale coś powolutku:no: mała przegryzła już sobie dziąsłami dolną wargę (aż krew się polała):zawstydzona/y: napuchnięte ma i białe całe dolne dziąsło, nie da sobie nawet zajrzeć tylko jak się śmieje to podejrzę;-);-);-) i tak jak myslałam będzie szło kilka zębów na raz (co najmniej 4:-(-nie ma się dziwić że taka marudna, pewnie mocno ją to boli:no:) Właśnie zastanawiałam sie co ona taki dziwny ma głos:baffled: tak jakby chrypka właśnie:confused:, i katar jakiś się pojawił:eek: może faktycznie to na zęby???
 
reklama
Do góry