reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabkowanie czyli zeby, zabki, zabeczki!!!

Gratulujemy wszystkich nowych ząbków:-D
U nas w buźce znajduje się ząbków 8.Smieszne bo takie niektóre krzywe:baffled: no i te przerwy:baffled: mam nadzieje że tak jej nie zostanie:eek:
 
reklama
Wow gratulacje dla zebatych dzieciaczkow!!!

Jagusiu, to zgrzytanie niebawem minie, Allanekowi przeszlo i to dosc szybko wiec sie nie martw!!!
 
Gratulujemy nowych ząbków.

Auuuu zgrzytanie , na samą myśl mnie zęby zaczynają boleć :-)

Michał 5-cio zębny - dolne jedynki, górne dwójki i lewa górna jedynka , jak się uśmiechnie od ucha do ucha to wygląda jak mały wampirek.
 
No i jest druga górna jedyneczka...I już rozumiem o co chodziło Jagusi z tym zgrzytaniem...Brrrr...Aż czasem sama Nini smoka do buzi wpycham bo nie mogę tego słuchać...A ta mała zmorka się cieszy...

Kurcze,żeby nie zapeszyć co do dalszych ząbków ale jak na razie w porównaniu z niektórymi Szkrabami,Zuzia przechodzi ich wyrzynanie mega łagodnie...
 
U nas 8 zabeczkow ale chyba to nie koniec bo Ola taka plaksiwa i marudna ze nie da sie wytrzymac..bidulka moja
 
A my osmiozebni po kolejnej przeplakanej nocy i paracetamolu wyrznely sie na dobre gorne jedynki. Jezu...ile zebow maja dzieci w komplecie...tak bym chciala wiedziec jak dlugo to jeszcze potrwa...
 
reklama
A moja bezzębna maruda ma od dwóch dni gorączkę-39 stopni:baffled::no: czy to może być na zęby? sama nie wiem bo kataru i kaszlu nie ma więc raczej nie jest chora a dziąsła ma gorące jak piec. Daję jej paracetamol i czekam.... jak pojadę na pogotowie to i tak mi pewnie nic nie powiedzą mądrego:confused: czemu te zęby tak długo nie mogą się przebić:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Do góry