reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabkowanie czyli zeby, zabki, zabeczki!!!

reklama
Gratulujemy nowych zabkow:)

A u nas kurcze jakies dziwne cuda. Wyszly dolne jedynki i u gory z prawej strony zabek ktory na pewno nie jest na miejscu jedynki, raczej dwojka, ale duzy.??????. Kurka wodna a moze jedynka tylko tak daleko??? Czy slyszalyscie zeby wychodzily najpierw dwojki?????
 
Kociu, u mnie też WOLNOOOO, a Kaja wscieka sie jak zły psiak! Gryzie wszystko i znow dałam jej żel a tak dawno temu go ostatnio dawałam.
Poza tym podobnie jak u Jagusi, coś na górze wychodzi ale z boku... dziwne, a może tak ma być? No zobaczymy... Póki co my powolutku i do przodu na razie od dłuższego czasu na 2-óch ząbkach idziemy ;o)
 
Gratuluje nowych ząbków!!!:happy: Jagusiu starszej córci tak wlaśnie wyszły ząbki...dolne jedynki,potem górne dwójki i wyglądała jak wampirek;-)
 
MichaBkowi,Zuzce,Olusi i wszystkim dzieciaczkom gratulujemy zabków!!!
Moj wampirek mimo ze mu sie wyrzenely dopiero co gorne jedynki to gryzie mnie!:-D :tak: Normalnie jak po mnie jezdzi to lapie w zeby moja bluzke,nos,policzek i z calej sily gryzie:szok: :szok: i nie wiem czy to z powodu swedzenia dziaselek czy ze zlosliwosci bo rechocze sie przy tym nieziemsko;-) :tak:
 
Jagusiu mojemu Tymkowi jak miał 7,5 miesiąca wyszły najpierw właśnie dwie górne dwójki, potem jedynki górne i dopiero jedynki dolne. Teraz ma 6 ząbków :tak:Z tym górnymi dwójkami wyglądał jak wampirek :-D
 
To i ja sie chwale...po dluzszej nieobecnosci(znowu net nam padl)..
Mojemu Briankowi dokladnie w 9 miesiecznice..czyli 3 dni temu..wyszedl pierwszy zabek..jedyneczka na dole:):):)i nastepnego dnia pokazal sie drugi obok:)ale sie cieszylam:)bo juz myslalam ze zoosatnie bezzebny::-) ..jak tylko beda bardziej widoczne wkleje Wam foteczki:)
 
reklama
Do góry