reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabkowanie czyli zeby, zabki, zabeczki!!!

My też gratulujemy Wszystkim Maluchom, które mają już ząbki.
Trzymajcie kciuku, my nadal czekamy :-)
Lusia i Julka
 
reklama
Oczywiscie ze trzymamy kciuki!!! Nie obejrzysz sie a zabki juz beda!!! Powodzenia!!!
Jak masz jakies pytania to wal smialo!!!
 
Buu a u nas zabkow jak nie bylo tak nie ma:-( ja juz bym chciala zeby cos mu wylazlo a tu nic sie chyba nie szykuje.No ale co tam dobrze ,ze jest zdrowy no nie? a na zebulinki poczekamy;-)
 
Ogłaszam wszem i wobec, że mój Michałek jest ...pięciozębny. Prawa górna dwójka dzis się przebiła :tak: po kilku dniach płaczu, marudzenia, a nawet lekkiej gorączki.Czekamy na drugą, bo też tuz, tuż:happy:
 
Gratulacje dla Michałka, za chwilkę będzie nas powalał hollywoodzkim, lśniącym bielą uśmiechem, a my pewnie dalej będziemy mieli bezzębną szczękę - skądindąd uroczą szczękę:-D

Nadusia, też już może kotlety na obiad jeść...

CocuLusiu, nasze skarby są z tego samego dnia:-) Tyle że Twoja Jula troszkę starsza... parę godzin:-)
 
Gratulacje, pięć ząbków , no no.

U nas wczoraj dzień mega marudzenia, gorączka 38 i aż lekki wodnisty katarek, noc taka sama. Dziąsełka są bardzo pulchniutkie i Misio stale języczkiem jeździ po nich więc myślę i mam nadzieję, że góra szybko się przebije bo najbardziej mi żal jak Michał tak strasznie cierpi.
 
A u nas wkoncu wyszly nie 3 a 4 zabki na raz...bylo troche lez i marudzenia ale ogolnie Ola zniosla to dzielniej niz pierwsze jedyneczki...wiec mam w domu malego 6 zebnego gryzonia:szok: :szok:
 
Wow! Zębów to już coś! :-)Ściskam Cię mocno Oleńko!
I gratulujemy wszystkich nowych ząbków! Teraz to już się nam naprawdę "posypią"!
My poprzestaliśmy na 2.
 
reklama
WOW!:szok:
Michałek pięciozębny i moja Olusia aż sześciozębna!:szok: :-)
GRATULACJE,tyle ząbków to już jest COŚ!:tak:
U nas dziś zauwazony 3ci zębol,dolna prawa dwójka:-) a miały być najpierw jedynki na górze:dry: ;-)
 
Do góry