reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabkowanie czyli zeby, zabki, zabeczki!!!

reklama
ALLANKOWI i OLISIOWI już dziś zacznę gratulować skoro, ząbki jak burza pną się w górę i w dół...

Iwonka nie martw się ja mam też chwilkę westchnienia, odpoczynku kiedy mojemu synkowi dam chrupechkę...
Łączę się z Tobą kochana, licząc tak jak Ty na rychłe pojawinie się pierwszych ząbków, ciekawe który pierwszy będzie się mógł nimi pochwalić? Brianek czy Mikołajek? :-D :-) ;-)
 
A mojej Oli 3 zabki wychodza jednoczesnie...wlasciwie dwie gorne dwojeczki juz sie przerznely i sa takie malusie a teraz pod samym dziselkiem prawa jedyneczka gorna drugiej niewidac...takze moje dziecie sie meczy biedna 3 zabki na raz rosna teraz sie niedziwie czemu taka marudna
 
My tez czekamy na jedyneczkę gorna bo już prawie prawie jest.:tak::tak:....Olis i Olu czekamy na ząbki kochane...:-)
 
No prosze tu juz dwojeczki leca!!!! Olu ty to masz tempo!!!! Gratulacje!!!
My dziekujemy za zyczonka i musimy sie pochwalic ze wczoraj pisalam iz czekamy na druga gorna jedyneczke a ona juz dzisiaj sobie wyszla!!! Takze Allanek juz nie jest neptunkiem bo ma 4 zabki a nie 3!!!
 
Oleńko,dzielna z ciebie dziewczynka,wow,3 ząbki naraz-PIĘKNIE!!!!!!!
Allanku,ty to wszystkie nasze lipcowe maluchy wyprzedzasz :) brawo za kolejne zębolki!!!!
 
Dziewczyny a ja tak zapytam..przepraszam..a jak wy widzicie ze zabki juz "prawie" wychodza? Ja nic nie widze poza mega-dziaslami Julinka, pozatym nie da sobie do pysia specjalnie zajrzec. Jak wy to widzicie? Swiecicie latarka czy co?
 
Jagusiu najpierw wlasnie przy gornych byly u Allanka mega powiekszone dziaselka, pozniej zrobily sie prawie biale a po jakims czasie poprostu zobaczylam ze sie przebily!!! Ewidentnie dziaselka sa jakby przeciete!!! Najlepiej zaobserwowac mi bylo jak allanek plakal albo lezac odchylal glowke tak jakby chcial zrobic mostek na glowie!!! Nie wiem ale jakos automatycznie otwierala mu sie przy tym buzka!!!
 
U nas przebily się na górze 2 zębole.No to mamy w sumie 4:-D Jeszcze nie widac ,wyczułam paluchem;-)
 
reklama
Do góry