reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zabkowanie czyli zeby, zabki, zabeczki!!!

Kaja wiem że kiedys wyjdą,ale wydaje mi sie ze późno.Angelika miała dokładnie 11 miesiecy jak jej wyszedł pierwszy ząbek,wiec z Natalka może byc podobnie.Narazie nic nie zapowiada ząbków.
 
reklama
My też gatulujemy pierwszych ząbków!!!

U nas cisza...Ani widu, choć może czasem słychu (jak mi marudzi to zwalam na zeby!)
 
Gratuluje wszystkich nowych zębolków!!!!!
No to my też sie pochwalimy, wczoraj u mojego Skarbka pojawił się pierwszy dolny zębuś :)

Izuniu strasznie się cieszę z zębolka Sebusiwego, niestety u nas jeszcze pustki, choć Miki jeździ tym gryzaczkiem tak mocno po dziąsełkach, że nie dość że czerwone się zrobiły to jeszcze ranki na dolnej wardze sobie zrobił.

A Reamonnku i gratulacje dla Kajuni za kiełki...

Następne dzidzie mają ząbki, tylko my nic, buuuuuuu :-D
 
KasiuLka...ja tez tak czekam i czekam..a u Brianka dalej pustki...mam nadzieje ze niedlugo..bo jest teraz jak maleńka bomba zegarowa...taki płaczuś i zlosnik sie zrobil...najszczesliwszy to jest jak mu daje biszkopta..i meczy go z godzine..to jedyny moment wytchnienia w ciagu dnia...:-(
 
Widzę że ząbki rosną jak grzyby po deszczu. Gratuluje nowym króliczkom:tak: My czekamy cierpliwie na swoja kolej...
 
reklama
Dla nowych gryzonkow duza buzka i zyczenia by zabki byly zawsze lsniace i zdrowe!!!
U nas na dniach powinna sie przebic druga jedyneczka czyli w sumie 4 zebol!!!!
 
Do góry