reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbki

Dziewczyny wy to już macie dobrze, najgorsze za wami. Ja jak pomyśle jak ta moja duża baba będzie znosiła pierwsze ząbki to mnie ciarki przechodzą :-(
 
reklama
najgorsze są chyba te gorne jedynki jak wychodza
bo teraz Adasiowi wyszła czworka , znaczy wychodzi i oprocz ślinienia nie jest az tak strasznie marudny
a przy jedynkach masakra była

najgorsze ze nie da sobie ostanio dotknąc w buzi i mycie zębów jest ciężkie przez to bardzo
a do niedawna nie miał nic przeciwko szczoteczce i czyszczeniu zębow
nawet sam szorował
 
U nas najgorszy okres był z tą lewą górną 2, długo ją było widać ale coś się przebić nie mogła, młoda nie pozwalała sobie nic wsadzić do buzi, nawet przy myciu zebów płakała więc musiałam zaprzestać mycia, no ale teraz jak już wyszła to mam nadzieję, że dalej będziemy mogły pielęgnować zebiska:-D
 
Dominiczka- ja tez mam nadzieje ze mojemu sie odwidzi bo inaczej próchnica murowana
przeciez te kaszki smakowe takie słodkie ze az sie lepią
 
reklama
Do góry