reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbki

reklama
noooo, idziecie jak burza z tymi zębolami :)

u nas prawa dolna jedynka daje się we znaki od dwóch dni... (a dokładniej nocy :/) , ale zanim się skubana przebije, to łojezu :/
 
U nas ciągle 2 dolne jedyneczki. Górnych ani żadnych innych nie widać...

ja dzisiaj będąc u dentystki pytałam o mycie zabków u naszych pociech
powiedziała,że z pastą do zębów żeby sie nie spieszyć,że nasze dzieci są na to za małe jeszcze
wystarczy dobra szczoteczka i woda,a około 1,5-2 lat można dac paste do zębów

i kazała unikać słodkich napoi w nocy:)

A czy mówiła jaka szczoteczka to ma być? Taka z włosiem czy silikonowa?
 
reklama
U nas odpukać ząbkowanie przebiega bez większych problemów więc za puder podziękujemy ;-)
Co do mycia ząbków my mamy taką szczoteczkę: SZCZOTECZKA do ZĘBÓW 0-2 lat JORDAN kolorki NEW (1106169089) - Aukcje internetowe Allegro
I myje samą, tzn wcześniej zanurzam w przegotowanej wodzie. Ale czasem dam mu tak ociupinkę Julkowej pasty do zębów z minimalną zawartoscią fluoru - zawsze potem staram mu się bardzo dokładnie wypłukać buzię.
Chociaż patrzy na Julę i chcąc ją naśladować zaczyna mi już wypluwać pastę :-)
 
Do góry