reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbki

reklama
Aga- mam nadzieję ze Juliance szybko ta gorączka minie


Adasiowi bez żadnych sensacji wychodzą ząbki, pomarudzi troche ale w tej fazie jak z kości wychodzą, samo wyrzynanie nie do zauwazenia
dzis na huśtawce jak się śmiał zauwazylam nastęną czwórke wyrżniętą
czyli na roczek 10 zębolków ma :-D
niestety nadal nie da sobie myć zębów
boję się ze próchnica go zje
 
Mewa, wiesz co, to mycie ząbków kurczaczkom to raczej żeby nawyk wyrobić. Do rozwoju próchnicy przyczynia się nocne karmienie mlekiem i wszelkimi płynami z cukrem. Ja moją Natę b wcześniej przerzuciłam w nocy na samą wodę (nie pamietam dokładnie kiedy, ale chyba koło odstawienia od (.), karmiłam(.) do 20 mies), do dziś nie miała żadnego spotkania z wiertłem stomatologa.
 
RATUNKU!!!
Ja chyba zwariuję od tych zębów :szok:
Na razie mamy 4 ale chyba kolejne nadchodzą bo ryk i marudzenie a do tego gorączka :-:)-(
Już ledwo wytrzymuję bo sama ryczę bo nie wiem jak pomóc Małemu :baffled:
Podaję Mu Ibufen D i troszkę pomaga i zbija gorączkę.
Najbardziej martwi mnie to że kompletnie spadł Mu apetyt i nic nie chce jeść :-:)-(
Strasznie boję się że się odwodni :-:)-(
 
Iwona, u mojej Naty zgrzytanie zębami było ZAWSZE objawem pasożytów..
Tylko tak mówię, mam nadzieję, że u Was tak nie będzie..
 
a Adaś miał epizod zgrzytania jak wyszły górne i miał o co zgrzytać a teraz spokój - przyzwyczaił się
obecnie czwórki bada sobie językiem a mnie się wydaje ze dorwał jakis paproch i probuje mu wyciągnąć
 
Jezu, jak mam dość ząbkowania u Frania.. Ale górna jedynka prawie przebita. Wydaje mi się ze idą mu na raz i górne 1 i dolne 2, albo i cała szczęko bo dziąsła jak banie. Codziennie paracetamol na zmiane z ibum, u Was też tak?
 
reklama
Do góry