reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbki

reklama
u nas ostatnio wyszła lewa górna dwójka i dolna lewa dwójka, którą dzisiaj wypatrzyłam ;) a poza tym prawa jedynka górna w drodze :) czyli mamy już 6 ząbków, a 7 w drodze :))
 
Co do ząbków szły nam cały czas pomału (mamy 6) 8 sierpnia zobaczyłam, ze przebija się 4 u góry, a dziś widzę że 2 dwójki na dole są już widoczne <szok> .. Na szczęście mała tylko kupki lekko luźne, a tak to luzik na szczęście.
 
Nince przebiła się wreszcie górna prawa dwójeczka (szła już miesiąc) i chyba coś jeszcze wyłazi, bo mała wciąż rączki w buzi trzyma i znów się ślini; bilans - mamy 4 ząbki:)
 
U Franka też wreszcie przebiła się górna jedynka, ząbków jest więc tsy.
Ale mam dość tego cholernego ząbkowania..wrrrrr
Andariel, ja mam wrażenie, że Frankowi od 3 miesięcy wszystkie zęby idą na raz:)))
 
reklama
Do góry